Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi’nin 100W Süper Şarj Turbo, gelecek yıl cihazlara ulaşması bekleniyor

Son iki yılda, hızlı şarj teknolojisinde hem kablolu hem de kablosuz olarak büyük adımlara tanık olduk. Şu anda, OPPO’nun 65W SuperVOOC 2.0 hızlı şarjı, piyasada bulunan bir akıllı telefondaki en hızlı olan Reno Ace.

OPPO Reno Ace’in piyasaya sunulmasından önce, Xiaomi 100W Süper Şarj Turbo hızlı şarj teknolojisini ortaya koydu . Bu haftanın başlarında, Xiaomi Geliştirici Konferansı’nda teknolojinin gelecek yıldan itibaren cihazlarda kullanılabileceğini doğruladı.

Teknolojinin bu yıl telefonlarda, Xiaomi yöneticileri Lu Weibing ve Lin Bin’in teknolojinin seri üretime geçeceği konusunda yaptığı açıklamaların ardından ortaya çıkması bekleniyordu. Bununla birlikte, teknoloji, Xiaomi ve Redmi’nin Mi 9 Pro 5G ve Redmi K20 Pro Premium Edition gibi daha sonra ilan edilen amiral gemisi telefonlarında bu teknoloji görünmedi .

Geliştirici konferansında, Xiaomi hızlı şarj teknolojisi hakkında daha fazla bilgi açıkladı. Teknoloji OPPO Find X Lamborghini Sürümü gibi iki pil kullanacak. Ayrıca cihazınızı güvende tutmak için yazılım ve donanım korumasına sahip olacaktır. Xiaomi, şarj cihazının% 98 gibi ultra yüksek bir verime sahip olacağını ve yüksek kaliteli malzemelerden üretileceğini söyledi.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu