AndroidXiaomi

Redmi’nin en son tanıtımları Redmi Note 11’in neredeyse tüm ayrıntılarını içeriyor

Redmi Note 11 serisinin 28 Ekim’de piyasaya sürüleceği şimdiden onaylandı. Lansman öncesinde Xiaomi, teaser posterleri aracılığıyla dağıtılan yeni serinin ayrıntıları konusunda oldukça cömert davrandı.

Firma bugün çılgına döndü ve lansman tarihine geri saymanın bir yolu olarak art arda birkaç teaser posteri yayınladı. Teaser’lardan bazıları, AMOLED ekranın varlığı , efsanevi 3,5 mm ses jakınınmuhafazası ve 120W hızlı şarj desteği gibi markanın daha önce ortaya koyduğu şeylerin tekrarları .

Redmi’nin en son teaser’ları, cihazın Bluetooth 5.2 ve WiFi 6 desteğinin yanı sıra temassız ödeme için NFC desteği de getireceğini gösteriyor. Cihazın kaputun altına 120W hızlı şarj özelliği sayesinde kısa sürede doldurulabilen 4500mAh pil yerleştirdiği de görülüyor. Teknoloji TuV Rheinland sertifikalı olduğu için 120W şarjın güvenliği garanti edilir.

Teaserlardan biri, daha kısa, daha keskin titreşimler ve daha iyi bir hatırlatma deneyimi sunmayı amaçlayan bir X ekseni lineer titreşim motorunun varlığını da ortaya koyuyor.

Redmi henüz cihazdaki işlemciyi doğrulamadı ancak bu hızla önümüzdeki günlerde, lansmandan hemen önce yapılırsa şaşırmayacağız. Vanilya Note 11’in suyunu MediaTek Dimensity 810 yonga setinden alacağı, Pro modelin ise Dimensity 920 yonga seti ile çalıştırılacağına dair spekülasyonlar var. En üstteki Note 11 Pro Plus’ın bir Dimensity 1200U yonga seti içerdiği söyleniyor. Gerçekten de tamamen bir MediaTek meselesi olup olmayacağını görmek için beklememiz gerekecek.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu