Android HaberTelefonXiaomiYazılım Güncelleme

Xiaomi Mi Flash Tool İndirin (Tüm Sürümler)

Xiaomi, rekabetçi fiyatlara sahip rekabetçi akıllı telefonları ile bilinir. Çinli akıllı telefon üreticisi, amiral gemisi katili akıllı telefonlarını tanıtarak ürün broşürünü genişletiyor. Hatta Poco ve Redmi gibi yeni alt markalar başlatarak portföyü çeşitlendirdi. Xiaomi, Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da kullanılabilirliği ile büyük bir Android akıllı telefon üreticisi haline geldi. Xiaomi’nin topluluğu ve üçüncü taraf forumları üzerindeki desteği zamanla çoğaldı. Şirket, bootloader kilidini açmak veya root erişimi elde etmek için özel yazılımlar bile geliştirdi. Kullanıcılar, stok ürün yazılımını flaş etmek için aşağıdaki bağlantıdan Xiaomi Mi Flash Tool’u indirebilir.

Xiaomi’nin, kullanıcının farklı ülkelerdeki ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş akıllı telefonlar sağlama politikası bir cazibe gibi çalışıyor. Şirket, çeşitli ülkelerde akıllı telefon satışlarını artırmayı başardı. Çinli şirket Apple, Smasung, LG ve Sony gibi birincil akıllı telefon üreticilerinin önünde yarışıyor. Q4 2019 için son IDC verilerine göre, Xiaomi, Samsung’u değiştirerek Hindistan’ın bir numaralı cep telefonu markası haline geldi.

Başarılı bir üretici, uygun fiyatlarda donanım sağlamanın yanı sıra akıllı telefonlara her zaman destek sağlama eğilimindedir. Xiaomi ayrıca bu sözle birlikte duruyor ve akıllı telefonlar için düzenli yazılım yükseltmeleri ve güvenlik yamaları sağlıyor. Ayrıca akıllı telefon önyükleyicisini köklendirmek veya kilidini açmak isteyen kullanıcılar için özel araçlar sağlar.

Xiaomi Mi Flash Aracı nedir?

Xiaomi Flash Tool, kullanıcıların stok yazılımı flashlamalarına yardımcı olan bir yazılımdır. Bu araç, MIUI ürün yazılımını Xiaomi akıllı telefonlarına veya tabletlerine yükler. Bir kullanıcı, üçüncü taraf MOD’ları veya özel ROM’ları kurarak cihazını hard veya soft bir şekilde sıfırlanmasına yardımcı olur. Bu tür cihaz durumunun arkasında başka nedenler olabilir.

Xiaomi Mi Flash Tool, akıllı telefonunuzu flaş etmek için tüm önemli komut dosyalarını taşır. Güvenlik anormallikleri için herhangi bir dosyayı doğrulayarak stok ROM’u yükleme işlemini basitleştirir. Geri Dönüş Korumasını, hata günlüğünü, sürücü yüklemesini ve aygıt algılamayı bile geliştirir.

Önemli:

  • Xiaomi Mi Flash Tool yalnızca Windows 7/8/10 PC ile uyumludur.
  • Araç yalnızca Xiaomi cihazları için çalışır.
  • Yalnızca Qualcomm Cihazları ile uyumludur.
  • OTA dosyalarını flash etme yeteneğini iptal eder.
  • Mi Flash Aracının en son sürümünü indirin.

Xiaomi Mi Flash Aracı Özellikleri

Hepsi Bir Arada Araç: Xiaomi Mi Flash Aracı hepsi bir araçta ve ADB Aracı, Mi Aracı ve gerekli tüm sürücülerden oluşur. Telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız sadece tam bir paket.

Dahili USB Sürücüsü:  Varsayılan olarak Xiaomi Mi Flash Aracı, Microsoft RNDIS, MTP, Qualcomm, USB Seri ve Google ADB sürücüleri için USB sürücülerini paketler. USB sürücülerini yükleme zahmetine sahip olmayacaksınız.

Farklı Yanıp Sönen Seçenekler: Xiaomi Mi Flash Tool üç yanıp sönen araç sunar – “Veri ve Depolama Hariç Tümünü Flash”, “Depolama Hariç Tümünü Flash” ve “Flash All”.

Windows için Mi Flash Tool’u indirin

Mi Flash Aracı farklı versiyonlarda mevcuttur. Tüm sürümler için bir indirme bağlantısı sağladık. En son bu satırın hemen altında bulunur.

AdXiaomi Mi Flash Aracı
Versiyonv20191206
Boyut82,3 MB
UyumluWindows 7/8 / 8.1 / 10

Şimdi İndirin

Eski Mi Flash Sürümleri (İndirme Bağlantıları)

Mi Flash Aracı v4.5.9İndir
Mi Flash Aracı v5.6.1İndir
Mi Flash Aracı v5.6.1İndir
Mi Flash Aracı v5.10.28İndir
Mi Flash Aracı v6.4.1İndir
Mi Flash Aracı v6.8.30İndir
Mi Flash Aracı v6.12.22İndir
Mi Flash Aracı v7.4.25İndir
Mi Flash Aracı v7.12.12İndir
Mi Flash Aracı v8.5.28İndir
Mi Flash Aracı v8.11.15İndir

Mi Flash Tool nasıl kullanılır?

Xiaomi Mi Flash Aracı, aracı kullanmak için basittir, atanan işi kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Mi Flash Tool’u kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin:

Mi Flash Tool’u açın ve sağ alt köşedeki üç farklı moddan birini seçin.

‘Seç’i tıklayın ve dosyaya göz atın ve flaş’ı tıklayın.

Sistemin yanıp sönmesine izin verin.

Bu kadar.

XIaomi Mi Flash Tool’u başarıyla indirip yüklediniz. Mi Flash’ın en son sürümleriyle eşleşmesi için makaleyi güncel tutacağız.

Tercih Edilenler

Bir Yorum

  1. Merhaba telefonumun sistemi çöktü ve yazılım atılması gerek dosyalara nasıl ulasacagim ve nasıl yapacağım cihazım redmi note 8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu