Android HaberTelefonXiaomiYazılım Güncelleme

İndir: MIUI Launcher Alpha, Mi telefonlar için Uygulama Çekmecesini geri getiriyor

Zengin özellik koleksiyonu ve genel akışkanlıktan ödün vermeyen MIUI, kitleler tarafından sevildi. Evriminden ötürü, Xiaomi özel Android cildine birçok yeni özellik ekledi. Ancak aynı zamanda eski Uygulama Çekmecesi seçeneği gibi bir nedenden ötürü bir avuç attı. Görünüşe göre Xiaomi , en son MIUI Launcher Alpha sürümü, uygulama çekmecesi de dahil olmak üzere birkaç yeni özellik sunarken onu geri getirmek için çalışıyor.

Xiaomi, bu gecenin başlarında MIUI Launcher Alpha 4.16.0.1457’yi piyasaya sürdü. Belirtildiği gibi, sürüm, uygulama çekmecesini ve Ana ekran düzenini simge boyutuyla birlikte değiştirme yeteneğini içeren belirli yeni seçenekleri içerir.

Uygulama çekmecesinden itibaren, varsayılan olarak etkin değildir, bu nedenle Ana Ekran ayarları menüsünde gezinmeniz gerekir. Tüm uygulamalarınızı hizalamak için ayrı bir çekmece elde etmek için varsayılanlarından (Normal) “Uygulama Çekmeceli” seçeneğine değiştirin.

Ayrı uygulama çekmecesini kaçırıp en yeni Mi cihazlarında Yalnızca Ana Ekran seçeneğinden bıktıysanız en son Alpha’yı yükleyin ve modu değiştirin. Ya da, alfa derlemesinden ne beklenmesi gerektiğini çok iyi bildiğiniz için özelliğin kararlı olmasını bekleyin.

İndir

MIUI Launcher Alpha:  İndir

Not: Android 6.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran Xiaomi Cihazlarla uyumludur.

Tercih Edilenler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu