Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi 20 Kasım’da kendi e-okuyucusunu ilan edecek

Amazon’un Kindle ürünü en popüler e-okuyucudur, ancak Barnes and Noble’ın Nook Glowlight okuyucusu ve ayrıca Kanada’nın Kobo
e-Okuyucuları gibi başka büyük isimler de var. Şimdi, Xiaomi trene atlıyor ve ilk e-mürekkep elektronik okuyucusunu 20 Kasım’da piyasaya sürecek.
Duyuru, bugün resmi Mijia hesabı tarafından Weibo’da yapıldı ve gönderide e-Okuyucu’nun, diğer ürünlerinden birçoğu gibi hemen tercih edileceğini açıklandı.
E-Okuyucunun karakalem çizimi, ekranın etrafında kalın çerçeveler olduğunu gösteriyor. Ayrıca üstünde bir düğme var. Yan çerçevelerde, Nook ve Kobo e-Okuyucularımızda olduğunun aksine hiçbir düğme yok ve yanlarda herhangi bir şey yok gibi görünüyor. Bu tüm kontrollerin ekranda olduğu anlamına gelir.

Xiaomi’nin kendi e-kitap kütüphanesini kuruyor mu, yoksa mevcut kütüphanelerle ortak mı olacağını bilmiyoruz. Ayrıca sesli kitapları destekleyip desteklemediğini de bilmiyoruz. Bunu yaparsa, ses jakına sahip olması gerekir, ancak Xiaomi bunu atlayabilir ve bir Bluetooth hoparlörü veya kulaklıkları eşleştirmenize izin verebilir.
Xiaomi’nin e-Okuyucusunun sahip olduğunu umduğumuz diğer bir özellik de havuzda, plajda veya banyoda kullanılmasını güvenli kılan bir IP derecesidir.
Xiaomi’nin diğer çok tercih edilen ürünleri gibi, bunun da fiyatının uygun olacağını umuyoruz

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu