Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi M1912G7BE 3C sertifikalı telefonu; Poco F2 olabilir mi?

M1912G7BE / M1912G7BC model numarasına sahip yeni Xiaomi cihazı, Çin’in 3C otoritesinden onay aldı. Telefonun tam kimliği henüz bilinmiyor. Ancak, çok beklenen Poco F2 akıllı telefon olabileceği tahmin ediliyor.
M1912G7BE / BC akıllı telefonun 3C sertifikası, 27W hızlı şarj cihazıyla gönderilebileceğini gösteriyor. Ekim ayında, aynı model Çin Ulusal Radyo Ajansı tarafından onaylanmıştı.

M1912G7BE / BC telefonunun yaklaşan Poco F2 olduğunu doğrulamanın doğrudan bir yolu yok malesef. Akıllı telefon 5G bağlantısını desteklemiyor ve 27W hızlı şarj ile amiral gemisi bir telefon gibi görünüyor. Xiaomi’nin, 2019 sonundan önce 5G cihazı olacak olan Xiaomi Mi MIX 4, 5G destekli Redmi K30 serisi ve Poco F2 gibi birkaç amiral gemisi telefonu tanıtması bekleniyor. Umarım, M1912G7BE / BC akıllı telefon, Aralık ayında piyasaya sürülüyorsa önümüzdeki günlerde TENAA gibi diğer platformlarda görünecek.
Son zamanlarda yaklaşmakta olan Poco F2’nin vakaları Spigen’in web sitesinde tespit edildi. Görüntüler Poco F2’nin çentiksiz ekran, pop-up selfie kamerası ve üçlü arka kameralarla donatılabileceğini öne sürdü. Orijinal Poco F1 gibi bir polikarbonat gövdeye sahip olabilir. Okuyucuların Poco F2 teknik özellikleri hakkında somut bilgileri bilmeleri için yeni raporlar beklemeleri önerilir.
Dün, M1911U2E model numarasına sahip olduğu söylenen Redmi K30 akıllı telefonu, Çin’in NRA sertifika veritabanında tespit edildi. Ancak bilgi telefonun özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Bununla birlikte, 5G bağlantısını desteklediği için, cihaz Redmi K30 olarak kabul edilir.
Şimdiye kadar, geçmiş raporlar, Redmi K30 serisinin MediaTek 5G yonga seti ile donatılacağını öne sürdü. Tayvanlı yonga ( çip ) üreticisi 26 Kasım’da 5G SoC’lar açıklayacak. Muhtemelen, önümüzdeki MediaTek 5G yonga setleri Redmi K30 ve K30 Pro akıllı telefonlarına güç veriyor olabilir. Redmi K30 serisi, ekranda hap şeklindeki bir kesite yerleştirilmiş çift selfie tutucularla da donatılacak.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu