Android HaberTelefonXiaomiYazılım Güncelleme

Xiaomi Mi6 için Android 8.0 testlerine başladı

Mi6 için test kullanıcıları aranıyor...

Xiaomi, Android’in özel sürümü MIUI 9’un en yeni  istikrarlı bir sürümünü hazırlamakla meşgul oluyor; bu nedenle Android 8.0 Oreo’ya fazla önem vermedi. MIUI 9 istikrarlı sürümleri çıkaran Xiaomi şimdi Amdroid 8 Oreo için beta testlerine başladı.
Bize ulaşan haberlere göre Xiaomi, amiral gemisi olan Mi 6 için Android 8.0 için beta test adayları almaya başladı. Bu kapalı bir beta ve seçim haftalar sürebilir. Seçilen kullanıcılar daha sonra daha fazla aygıta açılmadan önce bir ay kadar kapalı beta sürümünü kullanacak. Geliştirici sürümü daha sonra genel beta olarak piyasaya sürülecek.

Yıl sonundan önce kapalı beta programına daha fazla cihazın katılmasını bekliyoruz ve genel bir beta, Ocak ayında kullanıma sunulacak. Nihai kararlı bir güncelleme çok daha sonra, büyük olasılıkla Mi 7 ve bir sürü yeni cihazın açıklanmasından sonra gelecektir.

Android Oreo, resim içinde resim modu, Bluetooth pil seviyesi göstergesi, Otomatik Doldurma, Bildirim noktaları ve anlık uygulamalar gibi bir dizi yeni özellik getiriyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu