Android HaberTelefonXiaomi

Mi Mix 3 Prototipleri Sızdı

Çerçeveler azalıyor mu?

Xiaomi’nin, şu an akıllı telefon endüstrisini süpüren tam ekranlı devrimin öncüsü olduğu söylenebilir. Şirket, geçen yıl Mi-Mix konseptli akıllı telefonu ilk kez tam ekranlı bir tasarımla piyasaya sürdü ve bunu Mi Mix 2 takip etti.

Doğal olarak, Xiaomi’den bekleyeceğimiz bir sonraki model Mi Mix 3 olmalı, Mi Mix 3’ün prototipleri Weibo’da göründü. Xiaomi’nin her iki tarafta daha dar çerçevelerle işleri biraz daha abartacağını düşünürdük, ancak prototip tamamen farklı bir boyut aldı.

Prototipler, arkada çeşitli sensör düzenleri ve tasarım stilleri ile birlikte üç farklı tasarıma sahip. Aynı zamanda arka kısımda ikincil tasarımın varlığına işaret ediyor. Anterior dizayn Mix serisinin bilinen tam ekran tasarım diliyle uyumlu ve ekran-gövde oranı daha yüksek olacağı düşünülüyordu. Çerçeveler, var gibi dursada gerçekte görünmezler. Xiaomi’nin gerçekten çerçevesiz bir akıllı telefonun gerçekleştirilmesinde atılım yapıp yapmayacağını öğrenmek için önümüzdeki yıla kadar beklemek zorunda kalacağız.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu