Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi, Mi Mix 5G’yi, Mi 9 Pro 5G’yi ve MIUI 11’i 24 Eylül’de resmen açıklayacak

Xiaomi’nin yılın ikinci yarısına yönelik tanıtım konferansı resmen duyuruldu. Şirket, iki yeni akıllı telefon ürününü, Xiaomi Mi Mix 5G’yi ve 24 Eylül’de Mi 9 Pro 5G’yi tanıtacak . Yeni akıllı telefon duyurularının yanı sıra, Xiaomi , MIUI 11 işletim sistemini ve yeni bir Mi TV’yi de tanıtacak.

Şirket yeni Mix serisinin isimlendirme düzenini değiştirecek gibi görünüyor. Mix 4 adını kullanmak yerine, yeni modele Mi Mix 5G adı verilecek. Xiaomi’nin resmi afişi bu iki cihazı kavram telefonları olarak etiketliyor; bu, Mix serisinin bir konsept dizisi olarak başlamasından dolayı şaşırtıcı değil. Daha önce teyit edildiği gibi, Mi 9 Pro 5G dünyanın en hızlı kablosuz şarj teknolojisi olan 30W ile gelecek . Mi Mix 5G’nin de aynı teknolojiye sahip olması muhtemel.

Bu iki 5G amiral gemisine yeni bir Mi TV modeli eşlik edecek. Bu yeni TV hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak 8K çözünürlüğe sahip premium bir ürün olabilir.

Son olarak, Xiaomi’nin 24 Eylül amiral gemisi konferansı da yeni MIUI 11 İşletim Sistemini duyurmak için kullanılacak. Yeni işletim sisteminin, birleşik simgeler ve güncellenmiş bir tasarıma sahip olduğu ve diğer ilaveler arasında ‘ses yardımcısı yardımlı aramalar’ gibi yeni özelliklere sahip olduğu söyleniyor .

Resmi etkinlik tarihi sona erdiğinden, önümüzdeki günlerde bu ürünler hakkında daha fazla ayrıntı vereceğiz.

Tercih Edilenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu