Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi MIX 4 ve MIUI 11 24 Eylül’de açıklanıyor

Mi MIX serisi yılın ikinci yarısında en çok beklenen cihazlardan biri. Bu yıl ki modelin Mi MIX 4 olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor ve doğrulanmayan bilgiler, bu ay geleceğini söylüyor .

Rus Xiaomishka bloguna göre , Çin kaynakları onlara Mi MIX 4’ün 24 Eylül Salı günü Şangay’da duyurulacağını açıkladı. Raporda, telefonun daha önce duyurulması gerektiği, ancak Huawei’nin Mate 30 serisinin 19 Eylül’de piyasaya sürülmesinin de dahil olduğu birkaç nedenden ötürü tarihin bu tarihe alındığı bildirildi .

Mi MIX 4, Xiaomi’nin o gün açıklayacağı tek ürün değil . Ayrıca MIUI 11, Mi 9 5G / Mi 9S ve diğer bir kaç ürünleri daha açıklayacağı bildirildi.

Mi MIX 4, Samsung’un 108MP ISOCELL Bright HMX sensörüne sahip ilk akıllı telefon olacak. Üçlü arka kamera için 16MP ultra geniş açılı lens ve 12MP periskop lens ile eşleştirileceğini belirtti.

Telefonun diğer özellikleri arasında çift taraf kablosuz şarj, 12GB RAM ve 5G sürümü bulunuyor. Aynı zamanda Snapdragon 855 Plus işlemciye, 4500mAh pil, UFS 3.0 depolama alanına sahip olacak ve kutudan çıkan Android 10 tabanlı MIUI 11’i çalıştıracak.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu