Android HaberTelefonXiaomi

Son Bilgi: Xiaomi Mi7 kılıfları sızdı

Doğrulanmayan haberlere göre, Xiaomi Mi 7’yi 23 Mayıs’ta piyasaya sürüyor. Tarihi kesin olmasa da, firmayı rahatsız eden sızıntıların önüne geçmek mümkün değil. Yine başka bir Mi 7 bilgisi çevrimiçi ortamda çıktı. Bu sefer cihazın kılıf şeklini göreceğiz.

Mi7 Özellikleri hakkında ki yazımızı okudunuz mu?

Kılıf görüntülerinin gösteridiği özelliklerden biri, cihazdaki 3,5 mm ses jakının varlığı. 3,5 mm ses jakı için kesilmiş, sadece USB portunun yan tarafında yer almış. Ek olarak, USB portu bir Type-C portu ve üst kenarda, IR verici için sadece bir açıklık var.

Mi 7 temperli cam koruyucu panel son zamanlarda cihazdaki çentik tasarımını tekrar teyit etti. İnternet aleminde, amiral gemisinin bir Snapdragon 845 SoC tarafından destekleneceğine şüphe yok. SoC’nin 6 GB RAM ile birleştirilmesi bekleniyor. 64 GB ve 128 GB gibi depolama seçeneklerinde olabilir. Büyük olasılıkla bir 3350mAh batarya ile gelecektir. Çinli üretici Mi MIX 2S amiral gemisi telefonunda zaten kablosuz şarj özelliğini ekledi. Bu nedenle, Mi 7’nin 3,350mh pilinin de Qi kablosuz şarj için destek taşıması bekleniyor.

Ayrıca dikkat çeken bir diğer unsur ise ekran altı parmak izi okuyucu haberlerini doğrular nitelikte ki arka taraf. Parmak izi için delik bulunmayan kılıfta, tam ekran olduğu düşünülürse, parmak izi okuyucunun önde ekranın altına gizlenmiş olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

 

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu