Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi7 Resimleri Sızdırıldı.

Beklenen dev ortaya çıktı

Yakın tarihli bir rapor Xiaomi’nin bu ayın sonuna kadar Xiaomi Mi 7 ve Mi Band 3 fitness bandını tanıtabileceğini ortaya çıkardı . Sözde Mi 7’nin bugün sızan fotoğrafları ön ve arka tasarımını ortaya çıkardı.

İlk görüntü dikey çift kamera ve parmak izi tarayıcı arka tarafıda neler olduğunu gösteriyor. Soldaki beyaz renkli akıllı telefonun köşeleri sağdakilerden daha yuvarlak. Sol tarafta bulunan telefon Xiaomi Mi MIX 2S modeline benziyor.

Mi MIX 2S, Mi 6X ve Redmi Note 5 Pro dışında, dikey çift kameraya sahip başka bir Xiaomi telefonu yok. Bu, yukarıdaki görüntüdeki telefonların, Mi 7 Plus ve Mi 7 olduğu iddia edilebilir.

Bu haberde ki ikinci görüntüye gelince, iddia edilen Mi7 çentikli bir tasarıma sahip gibi görünüyor . Çentiğin boyutu, OnePlus 6, Huawei P20, OPPO R15 ve benzeri gibi diğer çentikli Android telefonlardan daha büyük. Mi 7, 3D yüz tanıma özelliğini desteklemesine olanak tanıyacak 3B tarama için karmaşık sensör setine sahip olması için büyük olabileceğini düşündürüyor . Ekranın sol ve sağ taraflarında bulunan çerçeveler ince, ancak alt çerçeve biraz kalın.

Bu yeni sızıntıda ekranın boyutu hakkında bilgi yok. Ancak önceki raporlarda, daha küçük Mi 7’nin 5,65 inç ekrana sahip olabileceği ve daha büyük Mi 7 Plus’ın 6.01 inç OLED ekrana sahip olabileceği iddia edildi. Mi 7 duo’nun da parmak izi tarayıcısınınekran altında olduğu söylentileri de var .

Üçüncü resimde, Mi 7’ye ait olduğu bildirilen “dipper” kod adı en üstte yer almaktadır. Ayrıca telefonun Android 8.1.0 Oreo ve MUI 9 beta ile önceden kurulu olduğunu da ortaya koyuyor. Bu, Snapdragon 845 SoC’nin altında bulunacağını destekleyen 2.8 GHz’lik bir octa-çekirdekli işlemci tarafından güçlendiriliyor. 128 GB’lik bir dahili depolama alanına sahip.

[poll id=”3″]

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu