Android HaberTelefonXiaomi

Redmi’nin ilk 5G telefonu olan Redmi K30 10 Aralık’ta geliyor

Redmi’nin ilk 5G telefonu olan Redmi K30 serisinin 10 Aralık’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor

26 Kasım’da Lu Weibing, Weibo’ya, Redmi K30 serisinin 10 Aralık’ta piyasaya sürülmesinin planlandığını açıkladı. Weibo’da, “Redmi K30 serisi, Redmi’nin SA / NSA çift modunu destekleyen ilk 5G cep telefonu. 2020’de Redmi,” 5G öncüsü “olarak konumlandırıldı tüm piyasa içinde. Pioneer, Redmi’nin en son 5G teknolojisini, en radikal ürün tanımını ve en hızlı sürüm ritmini benimseyen ilk firma olacağı anlamına gelir, böylece daha fazla kullanıcı 5G’nin getirdiği güzel hayattan zevk alabilir. ” dedi.

Redmi K30 serisi

Posterden görülebileceği gibi, Redmi K30 serisinin ön yüzü delikli bir ekran ile tasarlanmış ve ön tarafında iki kamera bulunuyor. Aynı zamanda, Redmi K30 serisinin çok dar bir çerçeve tasarımı kullandığı ve net bir şekilde görünen bir ahizenin olmadığı görüntülerden tahmin edilebiliyor: Önceki raporlara göre, Redmi K30’un gizli bir ahize ve sensör kullanması bekleniyor.

Ek olarak, mevcut bilgilere göre, Redmi K30 serisi 120Hz yenileme hızı ekranı ve bir Sony IMX686 ana kamera ile donatılmış olabilir. 2019’daki Xiaomi Geliştirici Konferansı’nda Lei Jun, Xiaomi’nin 2020’de birden fazla 5G modelini piyasaya süreceğini ve Redmi K30 serisinin NSA / SA’yı destekleyen ilk 5G çift modlu telefon olacağını açıkladı. Aralık ayının 10’unda Redmi K30 serisi gerçek özelliklerini ortaya çıkaracak. Merakla bekliyoruz .

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu