Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi yeni çılgın gitarını çıkarda. Populele S1

Xiaomi, bu yılın başında ukulele benzeri bir gitar olan Populele S1’in ilk sürümünü piyasaya sürdü. Enstrüman Xiaomi hayranlarını büyüledi. Elbette. Populele S1 – Populele U1’in daha gelişmiş bir modeli olarak sunuldu.

Populele S1’in başlıca özellikleri seyahat modeli olması, dahili LED bir paneli olan parmak izi okuyucu sistemi ve özel bir uygulaması olması ile ayrılıyor. Ayrıca bu gitarı akıllı telefonunuzla veya tabletinizle Bluetooth ile eşzamanlayabilir, binlerce şarkıdan birini katalogdan seçebilir ve akorlar için parmak yerleşimini gösteren, gitar boynunda aydınlanan LED’lerin yardımıyla çalmayı öğrenebilirsiniz. LED’ler oldukça büyük ve parlak olarak perdelerin altında doğrudan yanabiliyor.

Uygulama sadece büyük bir şarkı koleksiyonu değil aynı zamanda her bir akort hakkında görsel bilgi verebiliyor, müzik çalarken ve sosyal medyada paylaşırken müzik kaydetme imkanı sunuyor. Müziğinizi herkese açık hale getirmeye henüz hazır değilseniz, tüm kayıtları Mi Cloud’da saklayabilirsiniz.

Populele S1, kullanılan malzemelerle ilk versiyondan farklı. Kasa ve kenarları yapmak için Xiaomi, Avrupa akçaağacını tercih etti. Populele S1’de kullanılan Rosewood’da olduğu gibi mükemmel akustik özellikleri, güzel görüntüsü ve üstün dayanıklılığı var. Bununla birlikte, muhtemelen fark ayaratan şey, yalnızca enstrümanı uzun süredir çalanların ya da çok çok iyi bir kulağa sahip olanların duyacağı kalitesi ses karakteridir. Gül ağacı biraz daha sıcak gibi görünürken akçaağaç net bir ton verir.

Gitar ayrıca 800mAh pil ve normal bir USB çıkışı ile donatılmış. Pakette ayrıca bir dönüştürücü, bir kapo, bir dizi askı ipi, bir güç kablosu ve toz örtüsü çıkmaktadır.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu