Android HaberTelefonXiaomi

Redmi Note 5 sızdı mı?

18: 9 Ekranlı Redmi Note 5 Fotoğrafları Sızdırılmış, Bu Redmi Note 5 mi?

İnternette sızdırılan yeni görüntüler, Xiaomi’nin 18: 9 ekran trendini Redmi Note 5’e getirdiğini ortaya koydu. Fotoğraflar, Redmi Not 5 olabileceğini düşündüğümüz bir telefonun ön ve arka tarafını göstermektedir.
Redmi Note 5’in 5.5 inç büyüklüğünde olduğu biliniyor ancak bu cihaz, telefonun üstünde ve altındaki ön çerçevelerin önemli ölçüde azaltılması sayesinde daha büyük bir ekrana sahip. Bizim tahminimiz, ekranın yaklaşık 6.0″ boyutlu olması.

Çerçeveler aslında oldukça ince. Alttaki bile Mi MIX 2’ninkinden daha ince görünüyor. Üst çerçeve ön kamera, kulaklık ve sensörü tuttuğu için biraz daha büyük. Aygıtın sağındaki ses ayar ve güç düğmesini de görebilirsiniz.

Telefonun arkası bu işi Redmi tarzı olarak veren şeydir. Tasarım, bize Redmi adı ile altında piyasaya sürülen tek çift kamera telefonu olan Redmi Pro’yu hatırlatıyor. Ekranın çok fazla yer işgal etmesi nedeniyle telefonun arkasına parmak izi tarayıcı yerleştirilmiş. LED flaşının altında duruyor ve kameralarla aynı çapa sahip görünüyor.

Telefonun arka yüzü alüminyum ve alt taraftaki anten hatlarını ve tanıdık Mi logosunu görebilirsiniz. Bu muhtemelen alan gri olarak başlayacak fakat siyah modelin beyaz yerine siyah çerçeve ile birlikte gelmesini umuyoruz.

Tasarım hakkında ne düşünüyorsun?

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu