Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi6 Seramik modeli saniyeler içinde bitti

Xiaomi Mi 6 amiral gemisi telefonu birkaç hafta önce Çin’de satışa başladı. İlk flaş satışında Xiaomi Mi 6 tamamı birkaç saniye içinde satıldı. Bugün Çin’de saat 10’da Xiaomi Mi 6 Seramik Sürümü, resmi sitesinde 2999 Yuan (435 ABD Doları) fiyat ile satışa çıktı. Standart baskıda olduğu gibi, özel baskı seramik modeli de hızlı bir şekilde satıldı.

Xiaomi Mi 6 Seramik Sürümü artık şirketin resmi web sitesinde stokta yok. Xiaomi Mi 6, Çin’de satılmak üzere üretildiğinde, şirket yalnızca cam kaplı arka kapak yalnızca normal Siyah renk olanı hazırladı. Bununla birlikte, Seramik Sürümü, bugün ilk kez satılmak üzere listelendi.

Xiaomi Mi 6 Seramik Sürümü bir dahaki sefere ne zaman satışa sunulacağı konusunda bilinmiyor. Xiaomi’nin herhangi bir üretim problemi yaşamaması durumunda, Seramik modeli yakında satışa sunulabilir. Seramik Sürümü sadece premium bir seramik arka panele sahip değil aynı zamanda arkaya bakan ikiz kameralar etrafında 18-krat altın halkalara sahip. Seramik Sürümü, normal modelle aynı iç spesifikasyonlara sahiptir.

Türkiye’de seramik diye satılan cam kapaklar insanları yanıltmaktadır.

Yakın tarihli bir röportajda Xiaomi Başkan Yardımcısı Wang Xiang, şirketin ABD, Avrupa ve Hindistan gibi bölgelerde Mi 6 amiral gemisi telefonunu piyasaya sürmeyeceğini doğruladı. Çinli bayii aracılığıyla satın almak müşterilerin nakliye ve ithalat vergileri şeklinde daha fazla ödeme yapmasını gerektirecektir. Ayrıca, Xiaomi Mi 6, Çinli bayiler aracılığıyla satın alınarak ABD’deki tüm 4G LTE ağlarını desteklemeyecektir.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu