Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi dikey kablosuz şarj soketi piyasaya sürüldü

Kütle fonlaması ile yeni araçlar çıkarma çılgınlığını sürdüren Xiaomi , bugün başka bir cihaz daha duyurdu – Xiaomi Dikey Kablosuz Şarj Soketi. 15 Temmuz’dan itibaren kitle fonlaması için hazır olacak.

Kitle fonlaması kampanyası sırasında, cihaz yaklaşık 16 $ olan 109 yuan fiyatla satılıyor, ancak perakende fiyatı 18 $ ‘a dönüştürecek 129 yuan olacak. Görünüşe göre cihaz sadece bir renk seçeneğiyle geliyor – Beyaz.

Xiaomi Dikey Kablosuz Şarj Soketi, cihazların yerleştirildikleri ancak dikey veya yatay olarak şarj edilebilmeleri için çift bobinli kablosuz şarj kullanır. Maksimum kablosuz şarj hızı 10W’dir.

Soketin 20 derecelik görüş açısına sahip bir mobil stand olarak da kullanılabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bir şarj soketi olarak, üç USB bağlantı noktası ile donatılmıştır ve tek bağlantı noktası çıkışı 18W’dir.

Cihaz ayrıca yeni bir standart kombinasyon jakı ile birlikte geliyor ve iki set standart kombinasyon hack, iki masaüstü fişinin güç ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, diyor şirket. Şarj durumunu gösteren yeşil renkli bir gösterge de var.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu