Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi 100W Süper Şarj Turbo telefonu seri üretime girdi, önümüzdeki ay piyasaya sürülebilir

Geçen yıl, Xiaomi 100W Super Charge Turbo hızlı şarj çözümünü bir videoda sergiledi . Bu teknoloji, 4.000 mAh pili sadece 17 dakikada tamamen şarj edebiliyor. Şimdi, bir yıldan fazla bir süre sonra, bu teknolojiyi destekleyen bir akıllı telefon, en son sızıntıya göre seri üretime girdi.

Gizemli 100W Xiaomi akıllı telefon bir süredir söylentilere sahip. MDY-12-ED model numarasına sahip 120W Xiaomi şarj cihazı , kısa süre önce Çin’in 3C sertifikası aldı . Bu adaptör belirtilen telefonla birlikte gelebilir.

Xiaomi’nin en hızlı şarjlı telefonu bu yılın sonunda piyasaya sürülecekti . Ancak Digital Chat Station’ın yeni ipucu , şirketin seri üretime başlamasıyla önümüzdeki ay tanıtabileceğini gösteriyor. 

Tipster, bu telefonun hızlı kablosuz şarjı da destekleyeceğini söylüyor, ancak şarj oranından bahsetmedi. Bu yılın başlarında, Xiaomi 40W kablosuz şarjını tanıttı ve bu nedenle bu gizemli telefonda çıkış şansı az. En azından Mi 10 serisi gibi 30W kablosuz şarj bekleyebiliriz .

Ayrıca, bir blogcu Redmi markasının Ürün Direktörü Wang Teng’e 100W şarjının duyurulmasıyla ilgili soru sorduğunda , bu teknolojiyi daha önce duyurduklarını söyledi. En son sızıntıya uygun olarak bu telefonun yakında piyasaya sürüleceğini belirten “sırada ne var, anlıyor musun ” dedi .

Bunu söyledikten sonra, Xiaomi’nin 100W akıllı telefonu hala bir gizem. Bu telefon Mi 10 Pro Plus veya Mi Mix 4  olabileceği söyleniyor yada tamamen başka bir model…

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu