Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi, Redmi K30 Pro / POCO F2 Pro için Android 11 Beta 1’i yayınladı

Xiaomi, birkaç gün önce söz verdiği gibi Redmi K30 Pro / POCO F2 Pro için Android 11 Beta 1 yapısını resmen yayınladı . Şaşırtıcı bir şekilde, MIUI değil, bir AOSP yapısıdır. İQOO bile benzer bir yapı gösteriyor.

Redmi K30 Pro ve POCO F2 Pro için Android 11 Beta 1 , temel olarak farklı markalara sahip aynı telefon oldukları için tek bir ortak yapı olarak kullanılabilir. Bootloader kilidi açılmış herkes tarafından kurulabilir. Ancak bir geliştirici değilseniz uzak durmanız önerilir.

Yükleme işlemi MIUI Fastboot ROM’u yüklemeye benzer. Bu yüzden ilgilenen kullanıcılar, gönderi sonunda indirme bağlantısı sağlanan ROM dosyasına, Xiaomi MiFlash Tool’a ve aygıt sürücülerine ihtiyaç duyacaklar.

Yukarıda belirtilen tüm şeyler çözüldükten sonra, önce indirilen .tgz ROM dosyasını çıkarın. Ardından, el cihazını Fastboot moduna yeniden başlatın ve Windows PC / dizüstü bilgisayarda MiFlash aracını açın. Şimdi telefonu sisteme bağlayın ve ayıklanan ROM klasörünü araca yükleyin.

Son olarak, cihazı algılamak için ‘yenile’ düğmesine tıklayın ve ROM’u kurmak için ‘flash’a basmadan önce’ tümünü temizle’yi seçin. Kurulum tamamlandıktan sonra, telefon otomatik olarak Android 11 Beta 1 yazılımına önyükleme yapar .

İndir Redmi K30 Pro / POCO F2 Pro Android 11 Beta 1 ROM

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu