Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi MIX 4 Ekim ayında geliyor

Geçen hafta, Xiaomi, Mi 9 Pro 5G ve Mi MIX Alpha konsept akıllı telefonunu içeren bir lansman yaptı . Ancak, şirketin Mi MIX 4’ü piyasaya sürmesi bekleniyordu fakat bunun yerine MIX Alpha konsept telefonunu tanıttı.

Şimdi, anlaşılacağı üzere, Mi MIX 3’ün halefi olan Mi MIX 4 akıllı telefon üzerinde çalışan Xiaomi cihazı Ekim ayının sonunda piyasaya süreceğini gösteren çevrimiçi satış sitesi JD.com’da görüntülendi.

Listeler ayrıca, telefonun bağlantı desteğine göre iki farklı seçeneğe sahip olacağını gösteriyor – 4G ve 5G. Ancak, bunun dışında, Xiaomi’nin bu akıllı telefonu hakkında hiçbir şey bilinmiyor . Telefon, gerçek bir fiyatlandırma değil, yalnızca bir yer tutucu olan 9,999 Yuan fiyatla listelenmiş.

Önceki raporlara bakılacak olursa, Mi MIX 4 ekran / kasa oranı çok yüksek olan bir şelale ekrana sahip olacak. Kasanın altında, Qualcomm Snapdragon 855 Plus işlemci tarafından desteklenerek güçlü ve pürüzsüz bir performans sağlayacak.

Kamera bölümünde, akıllı telefon arkada 108 megapiksel ana sensörle gelecek ve Mi MIX Alpha’dan sonra Xiaomi’den ikinci cihazı olarak geliyor . Fiyatlara gelince, Mi MIX 4 4G varyantının selefine benzer şekilde fiyatlandırılması beklenirken, 5G varyantı için fiyatlandırma 5.000 Yuan’ın üstünde, kabaca 702 $ olabilir.

Lansman etkinliği, Ekim ayında sona erecek ve şirketin bu akıllı telefonda neler sunduğunu öğreneceğimiz Çin’de gerçekleştirilecek. Ancak, piyasaya sürülmeden önce Mi MIX 4 hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ve resmi saıtşa geçmeden önce birkaç hafta bekliyeceğini düşünüyoruz. Bu süre zarfında, şirketten sızan ve resmi teaser’larla kesinlikle karşılaşacağız ve Mi MIX 4 hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu