Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi8 SE kuponlarda görüldü

Mi 7, geçen yıldan itibaren sızıntılara ve söylentilerle yankılanıyordu. Hikaye, beklenen bir Mi 8 SE varyasyonuyla daha da karmaşıklaştı. Mi 8 ile birlikte piyasaya sürüleceği iddia edildi. Bu söylentiye inanlarda, Xiaomi’nin resmi alışveriş merkezi (Mi Mall) üzerindeki ismin fark edilmesiyle bir artışı oldu.
Xiaomi’nin 31 Mayıs’ta Mi Band 3’ün yanında piyasaya sürmesi bekleniyor.. Mi 8SE, Mi Mall’da son zamanlarda listelendiği haliyle de gelebilir. Mi 8SE, Xiaomi’nin resmi alışveriş merkezinde% 50 indirim kuponu içeren modeller arasında listelendi. Mi 8 ile birlikte listeleniyor ve her iki model de benzer tasarımlardan daha fazlasını içerecek. Aslında, SE’nin Special Edition anlamına geldiğini düşünüyoruz. Apple’dan bir örnek alırsak, Mi 8SE, Mi 8’in tasarımını korurken daha küçük bir ekran boyutuna sahip olabilir. Xiaomi, Mi’nin bazı özellikleri de dahil olmak üzere, Apple ürünlerine uyarlanmış ürünlerinin çok olduğunu biliyoruz. 8.Beklenti, özellikle çok daha ucuz bir fiyat etiketi ile çıkacak olursa,çok daha iyi olacak gibi görünüyor. Sonuçta, iPhone SE Apple’ın en ucuz iPhone modeli.
Donanımın da benzer olup olmadığını bilmiyoruz ancak cihaz Mi 8 gibi bir Snapdragon 845 yongaseti kullanıyor olsa bile birkaç farklılık olacaktır. 31 Mayıs sadece birkaç gün kaldı. Yani, uzun süre spekülasyon yapmaya devam edemeyeceğiz.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu