Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi8SE ilk kamera örneği

Birden fazla kaynak, Xiaomi Mi 8 SE , özel sürüm Mi 8 telefonun olacağını ortaya koydu . Mi 8 gibi, Mi 8 SE’nin de Snapdragon 845’e sahip olacağı düşünülüyordu. Ancak, sızdırılan bir belge, yeni duyurulan Snapdragon 710 mobil platformu tarafından güçleneceğini açıkladı . Aynı belgede ayrıca, Mi 8 SE’nin 1.4μm piksel boyutunda ve çift flaşlı 20 megapiksellik ön selfie kamerası olan AI çift kamera ile donatılmış olduğu da ortaya çıkardı. Mi 8 SE, yıldız fotoğrafçılığı deneyimi sunacak gibi görünüyor. Mi 8 SE’den çekilen bir kamera örneği Weibo’ya sızdırıldı. Düşük ışıklı fotoğrafçılık söz konusu olduğunda ne kadar iyi olduğunu ortaya koyuyor.

Görüntüde bulunan filigran, görüntünün Mi 8 SE’nin AI çift kamerası kullanılarak çekildiğini belirtir. Fotoğrafın genel kalitesi, binalar ve çevresi zengin detaylarda oldukça iyi görünmektedir.

Xiaomi Mi 8 SE’nin diğer özellikleri hakkında bilgi bulunmamakta. Nisan ayında, Comet ve Sirius’un önümüzdeki Xiaomi Mi serisi akıllı telefonlar için kod adı olacağı ortaya çıkmıştı . Sızdırılmış ürün yazılımı dosyaları, Allways on özelliği ile OLED panellerle donatıldıklarını ortaya çıkardı.

Comet telefonu normal bir ekrana sahip olabilir ancak Sirius telefonunun ekranının bir çentik özelliği olması bekleniyor. Xiaomi Mi 8 SE’nin çentikli bir ekrana sahip olmasından dolayı, Sirius olması ihtimali var. Sirius telefonunun yazılım dosyaları aracılığıyla ortaya çıkarılan özelliklerin bazıları arasında 3.120 mAh pil, fotoğrafçılık için Portre modu, Android 8.1 Oreo, çift SIM desteği ve IR verici bulunuyor. Tahminen microSD kart ve NFC desteği yok.

Xiaomi’nin 2018 yıllık ürün lansmanı etkinliği yarın yapılacak. Bu Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE, MIUI 10 ve Mi Band 3 gibi yeni cihazlar duyuracak . Mi 8 ve Mi 8 SE akıllı telefonlar üzerindeki doğru detaylar hala sır. Bu nedenle, Xiaomi hayranları, Mi 8 hakkında her şeyi bilmek için yarına kadar beklemek zorunda kalacaklar.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu