Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi6 son detaylar : Kamera ve 2 ekran boyutu

Oldukça sayıda ülkede, Xiaomi’nin bir sonraki amiral gemisinin, Nisan ayında piyasaya çıkması beklenen Xiaomi Mi 6’nın çıkmasını bekliyor. Yakında çıkacak cihazın özellikleriyle ilgili birkaç sızıntı haberi daha önce paylaşmıstık , ancak daha fazla bilgi gelmeye devam ediyor.

Xiaomi Mi6 Özellikler, fiyat ve çıkış tarihi

Xiaomi Mi6 böyle mi olacak?

Yeni bilgi, Xiaomi Mi 6’nın en yeni Sony IMX400 sensörüyle donatılmış olacağını ortaya koyuyor. Önceki raporlar arka kameranın bir IMX386 olacağını ama bunun değiştiğini söyledi. Mi 6 IMX400 ile birlikte gelirse, Sony’nin kendisi için en iyi sensörü sakladığı için oldukça şaşırtıcı olacaktır.

Ayrıca, Xiaomi Mi 6’nın iki ekran çeşidinde olacağını öğrendik. 5.15 inçlik bir model ve 5.7 inçlik bir model olacak. Büyüklük farkından ayrı olarak, aynı zamanda biraz farklı tasarımlara sahip olacaklar. Daha geniş olan varyantın arkasında, iPhone 7 Plus’a benzer bir tasarımda ikili kameralar bulunacağı bile söyleniyor.

Diğer ayrıntılar Xiaomi Mi 6’nın 8mm kalınlığında 3200mAh bataryaya sahip olacağını ve 4GB RAM ve 32GB ROM’dan başlayan bellek yapılandırmasına sahip olacağını belirtiliyor. Şu anda Mi 6 Plus olarak anılan daha büyük versiyon 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olacak. Her iki versiyon da Snapdragon 835 işlemcinin en yüksek frekansta saat hızıyla çalışmasını sağlayacak. Fiyatlandırma için, Mi 6, $ 289 ‘dan başlarken Mi 6 Plus $ 360 fiyatı başlayacaktır.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu