Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi Mix2 :Yeni çerçevesiz hakkında herşey

Xiaomi Mi Mix 2,  dikkat çekiciliği ve önceki sürümün sahip olduğu büyük başarıyı devam ettirecek gibi görünüyor, birçok kişi tarafından geçen yılın en yenilikçi akıllı telefonu olarak kabul edildi. İnsanlar, amiral gemisinin bir sonraki sürümü ile daha da çarpıcı bir ürün beklemekte. Gerçekten de söylentiler, daha iyi özellikleri ve daha iyi bir tasarım olduğunu düşündürüyor.

Xiaomi Mi Mix 2, yüzde 93’lük bir ekran oranına sahip olduğu söyleniyor ve neredeyse tüm ön panel ekrandan oluşuyor: selefi aslında yüzde 91.3’lük ekran / kasa oranı oranına sahip. Gerçek sürüm 6.4 inç ekrana sahip: halefi daha da büyük olacak mı? Hâlâ bilinmiyor, ancak şirket telefon boyutunu aynı tutmaya karar vermiş gibi görünüyor. Dedikodular aynı zamanda ekranda parmak izi tarayıcının yer alacağını öngörüyor, bu nedenle Home tuşu olmayacak ve ekrana bir parmakla dokunarak kimliğinizi doğrulamanız mümkün olacak. Ayrıca, Xiaomi Mi Note 2 gibi telefonun AMOLED teknolojisi ile bir ekrana sahip olacağı da söyleniyor.
Eğer bu doğruysa, video kalitesi çok iyi olacak, herkes AMOLED ekranlarının olağanüstü renkler ve çok derin siyahlar sağladığını biliyor. Xiaomi Mi Mix 2’nin gövdesi yine seramikten, bu kez daha sağlam olacağını umuyoruz. Donanım tarafında aslında Qualcomm’un en iyi işlemcisi olan Snapdragon 835 SoC olabilir. MWC 2017’de Sony Xperia XZ Premium’da gördük ve kısa bir süre sonra Samsung Galaxy S8’de, en azından ABD sürümünde ve 16 Nisan’da piyasaya sürülecek Xiaomi Mi6’da da göreceğiz.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu