Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi ilk açık hava Bluetooth Mini hoparlörü satışta

9 Ocak önceki saatlerdeki haberlerde Xiaomi, Xiaomi’nin yeni açık hava mini Bluetooth hoparlör mini’sinin 99 yuan ( 83,00 TL ) ön satış fiyatıyla satış öncesi satışa sunulacağını resmen açıkladı. Şimdi Xiaomi resmi web sitesinde sadece 10 yuan’lık ( 8,30 TL ) ön ödeme gerekiyor.

Xiaomi dış mekan Bluetooth hoparlör mini, kompakt bir gövdeye sahiptir ve Xiaomi 9Pro cep telefonuna eşdeğer olan sadece 185 gram ağırlığındadır. Doğrudan elinizde tutulabilir veya çantanızda taşınabilir. Konfigürasyon açısından, nadir bir toprak çift manyetik boynuz, Kanada uzun fiber diyaframı ve pasif pasif radyatör ile donatılmıştır ve size mükemmel bir ses kalitesi deneyimi sunar.

Yapılandırma açısından, Xiaomi dış mekan Bluetooth hoparlör mini, çeşitli cihazlarla uyumlu Bluetooth 5.0 kullanıyor.10 saate kadar müzik çalma sağlayabilen 2000mAh büyük kapasiteli bir pil ile donatılmış ve evden çıktığınızda güç sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Buna ek olarak, hoparlörü ter, yağmur damlamaları ve toz hasarından etkili bir şekilde koruyabilen IP55 seviyesi toz ve su direncini de destekleyerek açık havada kullanmanızı ve güzel müziğin keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır.

Fonksiyon açısından, Xiaomi açık Bluetooth hoparlör mini gerçek kablosuz stereo arabağlantı işlevini destekler.Kablosuz stereo hoparlörler elde etmek ve sol ve sağ kanal oynatmanın stereo efektini elde etmek için iki hoparlörü birbirine bağlayabilir. Ayrıca, tek tıklamayla yanıtlama ve telefonu kapatma, dahili yüksek hassasiyet ve yüksek sinyal / gürültü oranı mikrofonu ve şeffaf ve net aramalar için entegre yankı önleme teknolojisini de destekler.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu