Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi’den küçük ekranlı Mi S

Xiaomi, büyük ekranlı telefonlardan hoşlanmayan kullanıcılar için küçük ekran bir amiral gemisi cihazı düşünüyor olabilir. Bilgiler,  C Dijital kedi tarafından Weibo’ya gönderilen Xiaomi Mi S adlı bir telefon görüntüleri ile yayıldı.

Xiaomi Mi S’nin 4.6 inçlik 1080p ekran, Snapdragon 821 işlemci, 4GB RAM ve 128GB UFS 2.0 depolama alanı olması bekleniyor. Hızlı Şarj 3,0 ile 2600mAh batarya ile gelecek ve 12MP arka kamera ve 4MP ön kamera olacak. Xiaomi Mi S, küçük bir batarya ve ekrana sahip ve ince bir profile sahip olacağından, ancak şaşırtıcı bir şekilde telefonun boyutları kalınlığını 8.2 mm, uzunluğunu 128.3 mm ve genişliğini 64.2 mm olduğunu düşünebilirsiniz.

Sağ yan köşede çift LED flaş bulunan ana kameranın PDAF, f / 2.0 diyafram ve 80 ° görüş açısı içeren bir Sony IMX378 sensörü olduğu belirtiliyor. Kamera 30fps’de 4K video ve 120fps’de 1080p video çekebilecek.

Xiaomi Mi S, 3x taşıyıcı toplama (3xCA) desteği ile tek bir nano-sim kartı kullanıyor gibi görünüyor. Telefon 4G +, 4G, 3G ve 2G şebekelerini destekleyecektir. Ayrıca NFC, çift WiFi band desteği, WiDi ve WiFi Direct de olacak.

Xiaomi, Xiaomi Mi S. için basit bir tasarım kullanıyor. Ses jakı altta ve USB Type-C bağlantı noktasının ve hoparlör ızgarasının sol tarafında oturuyor. Parmak izi tarayıcı ayrıca Xiaomi Mi 5S’in ultra-sonik bir tarayıcı gibi görünüyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu