Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi yeni ürünü yürüyüş bandını tanıttı

Koşu amaçlı sporcuların, yağmur veya güneşten bağımsız olarak günlük egzersizlerini yapmaları için uygun bir yol olarak, Xioami koşu bandını katılım destekli (topluluk finansmanı) ile tanıttı.

Ne yazık ki, koşu bantları genellikle büyük, ağır ve her ev için uygun değiller. Bununla birlikte, Xiaomi  yeni bir ürün geliştirdi ve bir tür Mini koşu bandı üretti. Ürün WalkingPad Mini Yürüyüşü Akıllı Koşu Bandı olarak adlandırılır ve normal koşu bandından küçük boyutlu ve katlanabilir bir tasarıma sahip.

WalkingPad Mini Walk Akıllı Koşu Bandı, ayrıntılı bir gösterge paneli veya tutma kollarına sahip değil. Bunun yerine, bir minyatür LED ekran ile geliyor ve bir uygulama veya uzaktan kumanda ile akıllı telefon kullanılarak kontrol ediliyor. Böylece küçük daireler veya küçük evler için bile yeterince kompakt, şık, ekonomik bir koşu bandı.

Günlük egzersiz ihtiyaçlarınızı karşılar, daha sonra bir yatağın altında veya bir dolabın yanına doğru saklanabilir. Xiaomi WalkingPad koşu bandının hız aralığı saatte 0,5 ile 6 kilometre arasındadır. En yüksek hız ve o anki hız gibi bilgiler akıllı telefon kullanılarak kontrol edilebilir. . Sadece 28 kg ağırlığında ve 1200x415mm boyutunda. Ayrıca, mini koşu bandı maksimum 90 Kg yükü destekliyor ve bir el kumandası ile geliyor.

WalkingPad Mini Walk Smart koşu bandı, şu anda Xiaomi YouPin web sayfasından finansman sağlayarak almak mümkün. 1,699 yuan (~ 270 $) fiyat etiketi ile geliyor ve 31 Mayıs 2018’de kargoya verilmeye başlaması bekleniyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu