Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Yeni 220V Araç İçi Şarjı Tanıttı

Xiaomi aracınızda hafta sonu, gezi sırasında veya piknikte cihazlarınızı şarj etme ihtiyacına esneklik getiren yeni bir Mi Car Inverter tanıttı.Telefon, powerbank, akıllı saat, tablet,laptop vb. gibi cihazları doğrudan akım (Pil) elektriği kullanarak şarj etmek genellikle kolaydır. Fakat alternatif akım (AC) kullanan dizüstü bilgisayar gibi cihazları şarj etmek her araçta mümkün olmamaktadır.

Mi Car Inverter şarj cihazını kullanırken, cihaz her cihazın aldığı akım miktarında bir güç dengesinin bulunmasını sağlar. 100W’lık bir çıkış gücüne sahip ve Çin’in elektrik standardına göre iki adaptör girişi vardır, ancak bağlantı noktasını uygun bir dönüştürücü ile dönüştürmek mümkün. Telefon veya tableti hızlı şarj edebilen 5V / 2.1A şarj desteğine sahip iki USB portu var.

Görünüm bakımından Mi Car Inverter Şarj Aleti, çoğu Xiaomi cihazı ile tutarlı olan yüksek renk çekiciliğine sahiptir. Bir bardak şeklindeki gövdeye ve tozun ve diğer parçacıkların girmesini önlemek için kapakla gizleyen bir tasarıma sahip. Kasanın cam modellemeyi kullanarak tasarlandığı söyleniyor; ancak kasa, bir kısmı alüminyum ve plastik karışımı gibi görünmekte. Buna ek olarak, arabanın bardak tutacağı içinde rahatça tuttulabilir. Cihaz aşırı yük koruması, aşırı akım koruması, sıcaklık koruması, yüksek gerilim koruması, düşük gerilim koruması ve kısa devre koruması ile birlikte geliyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu