Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi, XPRINT Pocket AR Fotoğraf Yazıcısı satışına başladı

Xiaomi’nin en yeni crowdfunded ürünü ilan edilen  XPRINT Pocket AR Fotoğraf Yazıcısı, 153. sırada yer alan crowdfunded ürünü oldu ve sadece resim yazdırmaktan çok daha fazlasını yapıyor. Son zamanlarda üreticilerin yıllardır hüküm sürdükleri anlık fotoğrafları geri getirmenin bir yolu olarak cep yazıcılarını piyasaya sürdüklerini gördük çünkü çoğu kişi artık sadece telefonlarıyla fotoğraf çekiyor.

XPRINT Pocket AR Fotoğraf Yazıcısı, kendi resimlerine bir efekt ekliyor. Resim çekerken (özel bir uygulama ile) ayrıca kısa bir video da kaydedebilirsiniz. Daha sonra uygulama, videoyu yazdırmadan önce fotoğrafta eşleştirir. Basılı fotoğrafı daha sonra görmek isterseniz, yapmanız gereken tek şey, telefonunuzun kamerasını resmin üzerine getirmek ve kaydedilmiş videoyu oynatmak. Xiaomi, uygulamanın fotoğrafı sadece 0,28 saniyede tanıdığını ve saniyede 120 karelik bir izleme hızına sahip olduğunu söylüyor.

Yazıcı, Bluetooth veya NFC aracılığıyla cihazınıza bağlanıyor ve Android 5.0 ve üstü veya iOS 9.0 ve üstü sürümleri çalıştıran cihazlarla çalışıyor. Beyaz renkte ve 133 x 80 x 27 mm ölçülerinde ve kağıt haznesi olmadan 237 g ve kağıt haznesi ile 268 gram ağırlığında. 650mAh pil kapasitesine sahip ve bir powerbank ile şarj edilebiliyor.

XPRINT Pocket AR Fotoğraf Yazıcısı, 291 x 294 çözünürlük ile 54 x 86 mm fotoğraflar basabiliyor. Yazıcının fiyatı 399 € (~ 63 $) ve fotoğraf kağıdı 20pcs / paket ile 39.9 $ (~ $ 6) fiyattıyla satılıyor. Yazıcı aynı anda 10 kağıt film alabilir. Yazıcı satış hedefini aştı ve 12 Mart 2018’de gönderime başlaması planlanıyor.

 

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu