Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Xiaofang Akıllı IP WiFi Kamera için Gearbest kuponu

Hepinizin bildiği gibi, Xiaomi sadece akıllı telefonlar ve tabletler üretmiyor. Çin’de en az 70 yeni işletmeyle aktif olarak ürün yelpazesi inanılmaz büyük. Bunlardan biri olan Xiaomi Xiaofang Akıllı IP Kamera, sadece 100 gram ağırlığında ve her iki kenarı 5 cm boyutlarında bir küp gibi şekillendirilmiş 1080p görüntü sunan bir cihazdır. Kamera, yüksekliğini arttırmak için kaldırılabilir veya gövde ile aynı hizada olmak üzere düşürülebilen uzatılabilir bir tabana oturur.

Spesifikasyonlara gelince, 8x dijital zum desteği ile tam HD’de kayıt yapan bir 1 / 2.7 “CMOS sensörü var. Buna ek olarak, gece görüş iyileştirme teknolojisi ile 9 metreye kadar nesneleri alabilmesini sağlar.

Kamera,  sensörden rahatsız edici kızılötesi ışığı dışarıda tutan bir IR-Cut çift filtreye sahip. Ayrıca, bu küçük kare şekilli cihaz, zaman atlamalı videoları kaydedebilen 110 ° geniş açılı bir objektife sahiptir. Dahili hareket ve ses dedektörü de bulunmaktadır. Xiaomi’nin akıllı ev ürününün bir parçası olarak evdeki duman ve CO (Karbon Monoksit) dedektörü ile evin sahibini özel bir sesle uyarabilir.

Kamera, önümüzdeki 4 gün boyunca Gearbest için 21.59 dolarlık sınırlı bir teklifte olacak ve bu yazı yazılırken 280 adet kaldı. Tekliften yararlanmak için, ödeme sırasında XM1080P kuponunu kullanın.

Satınalma Linki

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu