Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Redmi4 iki versiyon tanıtıldı

Xiaomi uygun fiyatlı yeni telefonu Redmi4’ün tanıtımını yaptı.Beklendiği gibi fiyat performans canavarı telefon özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Xiaomi Başkanı Lin Bin tarafından online bir etkinlikle tanıtılan telefon, meraklılarını uzun süre bekletmişti.11 Kasım Çin’de önemli bir alışveriş günü olmasını fırsat bilen firma telefonu bu tarihte satışa sunmasının tesadüf olduğunu belirtiyor.

xiaomi-redmi-4-3

Tasarımın baktığımızd selefinden çok farklı görünüyor.2.5D ekran kenarları ile daha yumuşak hatlara sahip telefon CNC elmas kesme ile işlenmiş metal gövde de barınıyor.Seramik işleme ile daha pürüzsüz ve dokunulası bir yüzeye sahip olmuş.Arka ortada kamera ve hemen altında parmakizi tarayıcı kullanılmış.3 renk ile piyasaya çıkacak Redmi4 gümüş,koyu gri ve altın.

xiaomi-redmi-4-4

Teknik açıdan ise Redmi4, 1080p çözünürlükte 5″ bir ekrana sahip iki versiyonu olacağı duyuruldu.High-end sürümde Octa çekirdekli Snapdragon 625 işlemci ve 32GB dahili hafıza ile 3gb rame sahip olacağı, ikinci sürümü Redmi 4a ise Snapdragon430 işlemciye 16Gb hafıza ve 2gb rame sahip olacağı ancak her iki modelinde SD kart desteği olduğu belirtiliyor.

xiaomi-redmi-4-8

Fiyatlandırma ise şu şekilde olacak. Redmi 4a Snapdragon 430 işlemci modeli 699 Yuan ($105), Snapdragon 625 işlemci ise 899 Yuan ($133) olacak.

xiaomi-redmi-4-2 xiaomi-redmi-4-6 xiaomi-redmi-4-9 xiaomi-redmi-4

 

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu