Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Redmi Note 6 3CSertifikasını aldı

Xiaomi’nin Redmi ile dünyanın her köşesinde popüler. Bu aileden gelen telefonların fiyat-donanım oranı açısından en iyi olduğu düşünülmekte. Altıncı gen Redmi’nin ilk modeli bir süre önce ortaya çıktı ve iki yeni modelin ortalığı karıştıracağı düşünülüyor. Dün, M1901F9E ve M1901F9T model numaralarına sahip yeni bir Xiaomi telefon, 3C sertifikasyonundan geçti. Ve hala resmi bir açıklama olmamasına rağmen, bunun bir sonraki Redmi akıllı telefon, muhtemelen Xiaomi Redmi Note 6 Pro’nun Çince versiyonu olacağını düşünüyoruz.

Aslında her iki model de tek bir cihaza işaret ediyor. Sertifika bilgileri, bu telefonun 5VDC, 2.0A şarj ile donatılacağını ve gücün 10W olması gerektiğini gösteriyor. Onaylı modelin Redmi ailesine ait olmasının ilk sebebi bu. Üstelik, bunların birçoğu, daha önce piyasaya sürülen Xiaomi Redmi Note 6 Pro’nun Çince versiyonu olacak. Ve bu nedenle Xiaomi Redmi Note 6’ya yeniden adlandırılmasını bekliyoruz.

Eğer öyleyse, Xiaomi Redmi Note 6’nın temel özellikleri Redmi Note 6 Pro versiyonu ile aynı olacaktır. Böylece, bir Qualcomm Snapdragon 636 işlemci, 3GB / 4GB RAM, 32GB / 64GB ROM, FHD + çözünürlüğü, 4000mAh pil, 3.5mm kulaklık girişi vb. İle 6.26 inç çentikli ekran ile gelecektir. Her zamanki gibi, Redmi serisi modelleri selfie yetenekleri ile övünebilir. Xiaomi Redmi Note 6 Pro çift 12MP + 5MP arka çift kamera, PD çift çekirdekli odak destekleyen ve f / 1.9 bir diyafram ile geliyor, ön kamera 20MP + 2MP çift kamera, bir diyafram ile f / 2.0 ve destekleyici Portre modu, AI yüz kilidi açma, vb.

 

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu