Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi MiMix 2s detayları belli oluyor

Xiaomi Mi Mix 2s’nin Mi Mix 2’ye göre ufak bir güncelleme olması bekleniyordu ancak daha fazla olduğu ortaya çıkıyor.27 Mart lansmanından önce Xiaomi daha fazla teaser yayınlamaya devam etti. En son teaser çift arka kameralara atıfta bulunuyor gibi görünüyor.

İkinci tanıtımda, resmi Mi telefonu Weibo sayfasında Xiaomi tarafından paylaşıldı.Görünüşden ve posterlerdeki birkaç yazıdan,  çift kameraların yeni bir özelliği görünüyor. Hem Weibo yazılarında yapılan yorumların çoğu, çok çerçeveli görüntü işlemeye işaret ediyor. Aynı özellik Galaxy S8 ve S8 + ile Google Pixel ve Pixel XL’de de kullanıldı. Çok çerçeveli görüntüleme işleminin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız.. Düşük ışık koşulları dahil olmak üzere neredeyse her ortamda parlak ve net fotoğraflar sağlar. Bu teknoloji ile, kamera sadece bir fotoğraf yerine üç fotoğraf çeker – sonra en net görüntüyü seçer ve bulanıklığı azaltmak için diğer ikisini kullanır. Bu, azaltılmış gürültü ve daha keskin ayrıntılar ile canlı net bir görüntü elde edilmesini sağlar.

Mi Mix 2s’nin dikey olarak hizalanmış bir çift kamera kurulumuyla gelmesi bekleniyor. Kameralar yapay zeka ile gelecek ve ana sensörün 12MP’lik bir Sony IMX363 sensörü olmasını bekliyoruz. Bir hatırlatma olarak, cihaz Samsung tarafından muhtemelen bir 18: 9 en boy oranıyla birlikte gelen 6.01 inç FHD + OLED Ekranı kullanacak. Cihaz standart versiyonda 6GB RAM ve en üst sürümde 8GB RAM ile eşleştirilen bir Snapdragon 845 yongası ile güçlendirilecek. Mix 2s’nin ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörünü ve diğer özellikleri arasında bir seramik gövdeyi de barındırması bekleniyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu