Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi7 Özellikleri Belli Oldu

5.6" çerçevesiz ekran

Son haberlere göre Snapdragon 845 ile donatılmış Mi MIX 2S’in Xiaomi tarafından Mobile World Congress (MWC) 2018’de açıklanacağı iddia etti. Diğer yandan, Xiaomi Mi 7’nin bu yılın ikinci çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor. Mi 7 cihazın önemli özelliklerini gösteren bir ekran görüntüsü geldi.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde görüleceği üzere Mi 7, 2160 x 1080 piksel çözünürlüğünü destekleyen 5.6 inç ekrana sahip. Dolayısıyla, ekran 18: 9 en-boy oranını destekleyecek. Snapdragon 845 ile, Mi 7  güç alacak. Buna 8 GB RAM eşlik edecek. Böylelikle 8 GB RAM ile ilk Mi serisi telefon ünvanını alacak. Ekran görüntüsü ayrıca 128 GB dahili bir depolama alanına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Bu, daha yüksek konfigürasyon modeli olabileceğini ve 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip daha düşük bir varyasyonu olabileceğini düşündürüyor. 4,480mAh pil büyük bir pil içeren Mi7, MIUI 9 Geliştirici ROM sürüm 8.1.30x ile görülüyor. Lansmanda, MIUI 9 yüklü Android Nuga’nın kararlı sürümü ile çıkması bekleniyor.

Mi 6, 3.350 pil ile gelmişti. Bir sonraki modele 4,480mAh bataryanın dahil edilmesi gerçek olamayacak iyi geliyor. Dolayısıyla, yukarıdaki ekran görüntüsünün ortaya koyduğu bilgiler şimdilik güvenilmez. Önceki sızıntılar, Xiaomi’nin Mi 7 Plus’ı da beraberinde çıkaracağını iddia etti. Mi 7 Plus, 6 inç büyüklüğünde bir Samsung ekranına sahip olarak tasarlandı. Mi 7 ikilisinin, kablosuz şarj ile donatılan ilk Xiaomi telefonlar olaracağı tahmin ediliyor.

Özellikleri nasıl buldunuz?Yorum olarak paylaşın lütfen…

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu