Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi6 yeni HD görüntüleri sızdı

Xiaomi Mi 6’nın yeni , High Definition  görüntüleri yayınlandı. Yeni tasarım, merakla beklenen Xiaomi amiral gemisinin ön ve arka tarafını gösteriyor. Mi 6’nın “Xiaomi Sagit” kod adlı GFXBench’de görünmesi çok uzun sürmedi.

Yeni görüntüler, Mi 6’nın son tasarımının gerçek bir gösterimi olmasa bile, Mi 6’nın önceden sızdırılmış görüntüleriyle tutarlı. İlk olarak, görüntüler Mi 6 özelliklerinin arkada kavisli bir kenar tasarımı olduğunu göstermekte. İşlerin biraz karışıklığa düştüğü yer, arkadaki LED flaşının konumu bulunuyor. Çoğu telefonda fotoğraf merceğinin sol tarafına yerleştirirken, Mi’nin sızdırılmış bu fotoğrafında, ikili kameraların sağ tarafında oturan LED’i gösteriyor.

Önden görünüm ayrıca, amiral gemisi ile birlikte gelmesi söylentisi bulunan iris tarayıcı gibi bazı temel özellikleri vurguluyor. Alt taraftaki ultrasonik parmak izi sensörü vurgulanan bir diğer özellik, ancak bu bir Mi 5S ‘den biraz daha büyük olacak ve Huawei P10’un özelliklerine benzediği söyleniyor. Ekranın üstünde 2.5D’lik bir kavisli cam olacak ve aslında Mi 6’nın kavisli bir ekran yerine tamamen düz bir ekrana sahip olacak.

Mi 6’nın su geçirmez bir gövde ile birlikte 3,5 mm ses çıkışı olmaması bekleniyor. Bütün bunlar tamamen yayınlanan fotoğraflara göre değerlendiriliyor. Mi 6 biraz farklı tasarımla çıkabilir, bu ay içinde açıklanana kadar bilgiler net olmayacaktır.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu