Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi6 tanıtımdan önce sitelerde fiyatlandırıldı

Görünüşe göre, birisi Xiaomi Mi 6’nın popüler e-ticaret sitesi Jingdong’da (JD.com) lansmanından önce listelenmiş olduğuna inanmamızı istiyor. Mi 6’nın bu ay tanıtılması planlanıyor ve sızıntılar torrentlerde ortaya çıkıyor. En sonuncusu, Mi 6 için Jingdong sitesinde Mi6 fiyat etiketi ile yerini aldı.

Xiaomi Mi 6, diğer Xiaomi akıllı telefonlarıyla birlikte listeleniyor ve 3599 Yuan (522 $) tek bir fiyat etiketi taşıyor. Elbette Mi 6, muhtemelen birden fazla versiyona sahip olacak, bu yüzden bu üst versiyonlarından biri olabilir. Yani, liste yine de doğruysa, Jingdong web sitesinde ürün sayfası bulunmuyor.

Telefonun böyle yüksek bir fiyat etiketi getirmesi olasılığı, normal sürümlerin dışında bazı özel özelliklerle birlikte gelmesi ile mümkün. Xiaomi Mi 6, Çin devinin yeni nesil amiral gemisi ve Qualcomm’un en yeni Snapdragon 835 çipi ile güçlendirilecek. Xiaomi, agresif düşük fiyatıyla biliniyor, bu nedenle cihazın 2000 Yuan’dan 300 $ civarındaki bir başlangıç fiyat etiketi taşıması bekleniyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu