Android HaberTelefonXiaomiYazılım Güncelleme

Xiaomi Mi5 Android 7 güncellemesi

Geçen ay Xiaomi’nin  Mi 5 için Android 7 Nougat güncellemesi üzerinde çalıştığını öğrendik. Şimdi, şirket resmi olarak Xiaomi Mi 5 için Android 7 Geliştirici ROM’unun açık beta sürümüne girdiğini açıkladı. Bu, herkesin forumlar üzerinden güncelleme yükleyebiliyor demektir. Bununla birlikte, açık beta sürümünün geliştirici ROM’u için olduğunu sorun çıkabileceğini ve kararlı ROM’un olmadığını unutmayın.

Zaten geliştirici ROM’undaysanız, cihazınızı Android Nuga’yı almak için ROM’u 6.12.8 sürümüne yükseltebilirsiniz. Yoksa, geliştirici ROM’unun bu son sürümünü yüklemeniz gerekecektir (verilerinizi yedeklediğinizden emin olun).

Resmi olarak Android 7 sürümüne güncellendiğiniz halde, MIUI 8 arabirimi değişmeden kalır, bu nedenle görsel farklılıkların farkına varmazsınız. Bu ROM’da Wi-Fi ve veri bağlantıları kesilmesi gibi birkaç bilinen sorun olduğunu unutmayın; bu da kendi sorumluluğunuzdadır.

Güncelleme boyutu yaklaşık 1.3GB’dir, bu nedenle bu paketi indirip yüklemeden önce bir Kablosuz ağa bağlanmanız daha iyi olacaktır. Tüm ayrıntılar, değişiklik günlükleri ve pakete bağlantılar için bu bağlantıyı (ÇİNCE) kontrol edebilirsiniz.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu