Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi Oyun Bilgisayarını Duyurdu

Core i7, GTX 1060

Xiaomi, laptop pazarında nispeten yeni bir oyuncu ancak şirketin ilk Mi Oyun dizüstü bilgisayarını piyasaya sürmesini engellemedi. Şangay’daki Mi Mix 2S lansmanının yanı sıra şirket, pazardaki ilk oyun dizüstü bilgisayarını tamamladı. Xiaomi bu pazardaki stratejisini sürdürerek, oyun tutkunlarına uygun fiyat etiketi ile en iyi ürün özelliklerini sunacak.

Xiaomi’nin dizüstü bilgisayar tasarım felsefesi oldukça basit. Şirket, boyut ve kalınlıklarını mümkün olduğunca az tutar ve ürününü ayırt etmek için herhangi bir logo veya çıkartma eklememiş. Yani, aldığınız şey sade bir tasarım. Bazıları bunu seviyor, bazıları bundan nefret ediyor, ama bu kişisel bir seçim. 20,9 mm’de dürüst olmak gerekirse birazcık kalın, ancak güçlü oyun dizüstü bilgisayarları genellikle bundan daha ince olamıyor.Bilgisayar 2,7 kg ağırlığında.

Mi Gaming Laptop, 5 programlanabilir tuş ile profesyonel bir klavyeye sahip. CEO Lei Jun, oyuncuların genellikle yemek siparişi vermeyi sevdiğini ve bu programlanabilir düğmelerden birinin, bir düğmeye dokunarak favori yemeğinizi sipariş etmek için kolayca yapılandırılabileceğini belirtti.

Dizüstü bilgisayar ince çerçeveli 15,6 inç FHD ekrana sahip, iyi bir oyun deneyimi için diğer iki 4K harici monitöre bağlanabilir. Harika bir oyun deneyimi için Dolby Atmos ve Hi-Res Audio 2 x 3W hoparlörlerle geliyor. Ayrıca HDMI 2.0, USB Tip-C, Ethernet ve USB 3.0 gibi zengin bir bağlantı seçeneği var.

Mi Gaming Laptop’un dört resmi versiyonu var. Konfigürasyonlar GTX Ti 1050, 8GB RAM, 128 GB SSD ve 1 TB HDD ile bir i5 standart işlemcisinden başlıyor. Ekran kartı GTX Ti 1060’a yükseltebilir ve işlemci  i7’ye yükseltebilirsiniz. Üst düzey Mi Gaming Laptop, Core i7 CPU, 16GB RAM, 256GB SSD ve 1 TB HDD’ye sahip.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu