Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi Mix 3 Detaylar Belli Oldu

Son Noktayı Koyacak mı?

Çerçevesiz form faktörünü benimseyen üreticiler gittikçe artıyor. Xiaomi Mi MIX 3’ün neye benzediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.  Şimdilik bu Xiaomi Mi MIX 3 konseptinin keyfini çıkarın, çünkü bu resim galerisini kesinlikle beğeneceksiniz.

En yeni Xiaomi Mi MIX 3 konseptine baktığımızda, Çinli akıllı telefon üreticisinin bu çerçeveleri bir kez daha inceltme konusunda büyük bir boşluğu doldurması gerekecek. En yeni Mi MIX 2 modelinde bir çift kamera görmeyi beklerken, Xiaomi’nin bu önemli eklemeyi ihmal etmesi hayal kırıklığına uğrattı.

Mi MIX 3 konsepti bize Xiaomi’nin yaklaşmakta olan çerçevesiz akıllı telefon için çok yetenekli bir çift kamera sensörü üzerinde çalıştıklarına dair küçük bir fikir verebilir. Cihazın bir OLED panelinin olup olmadığını merak ediyoruz.

Bu teknolojiyi benimseyen bir çok akıllı telefon üreticisini, Mi MIX 3’ün daha ince bir kasa faktörü kullanması ve ekranın çerçevesiz olarak yanlardan kavisli olması, imrendirecek gibi duruyor.

Spesifikasyonlara gelince, Xiaomi Mi MIX 3’ün 2018 yılının üçüncü ve dördüncü çeyreği arasında gelecek yıl piyasaya çıkması halinde Snapdragon 845 ile çıkacağını düşünüyoruz. Aynı 10nm FinFET mimarisinde üretilmiş olmasına rağmen, birkaç iyileştirme olacaktır.

Güvenlik paketi için Mi MIX 3, daha hassas yüz tanıma teknolojisi kazanmasına olanak tanıyan 3D algılama çözümü kullanabilir ancak resmi açıklama yapılmadan önce hâlâ çok zamanımız var.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu