Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi Mix 2 Detayları Sızdı

Hiç şüphe yok ki Xiaomi, Mi Mix 2’yi ilk nesil Mi Mix’te yer alan benzer bir yüksek ekran-kasa oranı ile bu yıl çıkaracak. Çinli teknoloji şirketi, Mi Mix 2’nin Mi Mix’in tasarımını kontrol eden Phillippe Starck tarafından tasarlanacağını da ima etti. Ancak şu ana kadar Mi Mix 2 tasarımı hakkında henüz pek bir şey duymadık.

Xiaomi Mi Mix, geçen yıl Ekim ayında, ekranın% 91.3’ünü ve 17: 9 en-boy oranı olan 6.4 inç ekran ile piyasaya çıktı. Mi Mix 2 ekranı boyut olarak daha büyük olmayabilir, ancak sızdırılan resimlerde belirtildiği üzere ekran-gövde oranı muhtemelen% 93’e ve en-boy oranı da daha yükseltilebilir. Mi Mix, sanal bir gezinme tuşu kullandı ve ayrıca geleneksel kulaklığın yerini alan Cantilever piezoelektrik seramik teknolojisi kullanıyor. Mix 2’de, Xiaomi’nin kulaklık ses çıkışı için kullanılacak olan AAC aktüatörü olarak bilinen daha iyi bir yeni nesil teknolojiyi geliştirecek olan AAC teknolojileri ile ortak olduğu söyleniyor. AAC aktüatörünün özellikle düşük frekansta daha iyi bir ekran sesi elde ettiği söylenir. Ayrıca, 3GPP standardı ile daha iyi çalışır.

Benzer bir şekilde, bir Xiaomi modeli olarak gösterilen birkaç tasarım resim, Mix 2’nin  tasarımının Samsung Galaxy S8’e benzer bir şekilde olduğunu gösteriyor. Cihaz, Mi Mix’in özellikli 6.4 inç ekranından biraz daha küçük görünüyor çünkü Mix 2 olma ihtimali o kadar düşük oluyor. Amiral gemisinin tasarımlarını almaya başlamak için halen çok erken ,büyük olasılıkla dördüncü çeyreğe kadar net bir bilgi çıkmayacak.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu