Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi 6X Tasarımı Belirmeye Başladı

18:9 Oranlı Ekran Ve Dikey İkili Kamera

Geçen yıl Temmuz ayında tanıtılan Xiaomi Mi 5X, Çin’de iyi tepki almıştı. Birkaç ay sonra, küresel pazarlarda Xiaomi Mi A1 Android One olarak piyasaya sürüldü. Son sızıntılar, Çinli üreticinin Xiaomi Mi 6X üzerinde çalışmakta olduğunu ileri sürdü. Yakın tarihli bir rapor akıllı telefonun arka panelini ortaya çıkarmıştı ve şimdi Mi 6X’in TPU yumuşak kılıfın görüntüleri telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkardı.

Yukarıdaki resim, Mi 6X’in Apple iPhone X gibi dikey olarak düzenlenmiş çift kamera kurulumuyla geleceğini iddia eden önceki sızıntılara karşılık geliyor. İki sensör arasında bir LED flaş bulunmakta. Telefonun arka paneli aynı zamanda arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya da sahip.

İddia edilen Mi 6X telefonu için TPU yumuşak korumanın alt kısmında bulunan kesikler, harici bir hoparlör çıkışı, bir USB-C bağlantı noktası ve telefonun alt kısmında bir 3.5 mm ses jakı bulunuyor gibi görünüyor. IR vericisi telefonun üst kenarına yerleştirilmiş. Ses seviyesini kontrol etmek için düğmeler ve Güç tuşu sağ tarafa yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Ön tarafı gösteren görüntü Mi 6X’in tam ekran bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Bu, en-boy oranı 18: 9’u desteklediğini anlaşılıyor. Mi 6X’in 5.7-inç veya 5.9-inç FHD + çözünürlüklü bir ekrana sahip olabileceği ihtimali var. Bununla birlikte, akıllı telefonun özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi yok. Mi 5X, Temmuz 2017’de piyasaya çıktığından, Mi 6X’in 2018 yılının ortasında bir çıkış yapabileceği öngörülüyor.

Xiaomi Mi 6X’in tam ekran bir tasarımla geleceklerini mi düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda paylaşarak bize bildirin.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu