Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi internet speaker yeni versiyon

Xiaomi hoparlör konusunda yeni değil.Bir çok hoparlör çeşidi mevcut, kulaklık tarafında da gayet iyi. Bu yılın başında üstünde dokunmatik kumandası bulunan internet radyo hoparlörünü duyurmuştu. Sevimli turuncu bir düğmesi bulunan cihaz çok tutulmuştu.

xiaomi-internet-radio

Ancak bu cihazın bazı eksik yönleri vardı. Dahili bir pili yoktu ve her zaman bir prize takılı olmalıydı.

xiaomi-internet-speaker

Xiaomi İnternet hoparlörü büyük ve 1.6kg ağırlığında. Bir Amlogc 8726M3 Cortex A9 işlemcisine ve bağlantı için çift bantlı WiFi ve Bluetooth 4.1’i destekliyor. 8GB yerleşik depolama birimi, bir USB 2.0 portu ile internet erişimi olmasa bile hoparlörden keyif almanızı sağlayan bir yardımcı jak var. Xiaomi’nin İnternet Hoparlörü, ekstra bas, iki ana sürücü için iki adet 2,5 inçlik subwoofer’a ve havalandırmalı bir bas kanal teknolojisine sahip.

xiaomi-internet-speaker-5

xiaomi-internet-speaker-connectivity

Xiaomi, İnternet’e bağlı başka bir hoparlördeki sorunların bir kısmını düzeltti. Şimdi, internet erişimi yoksa 8GB yerleşik depolama alanı olduğundan sakladığınız şarkıları dinleyebilir veya USB 2.0 bağlantı noktasına bir flash sürücü takabilir veya telefonunuza veya PC’nize USB 2.0 bağlantı noktasına takabilirsiniz.

Hoparlörün sahip olduğu basit bir yetenekte, birden fazla kullanıcının kendi ses tercihlerini özelleştirebilmesidir; bu ses tercihlerine sadece CH tuşunu basarak erişebilirsiniz. Xiaomi İnternet hoparlörü fiziksel tuşları veya Mi Home App ile kontrol etmek dışında ses kontrolünü de destekliyor.

Hoparlör bir çalar saat olarak da işlev görebilir ve Mi Alarm Clock gibi önceden ayarlanmış bir şarkıyı uayndırabilir. Güç kablosu ve pil olmama durumu halen devam etmektedir.

xiaomi-internet-speaker-7

Xiaomi, hoparlörün 20 milyonu aşkın bir veritabanından şarkı çekebileceğini söylüyor. Ayrıca, 31 eyalette dağılmış 1500’ün üzerinde radyo istasyonuna erişebiliyor. Sesli kitap severler, 200.000 hikaye anlatan istasyona ve 120 milyon sesli kitap veritabanına erişebildiğinden kullanışlı olabilir.

Xiaomi İnternet hoparlörün fiyatı ¥ 399 (58 $) ve 25 Kasım’da satışa çıkacak.

xiaomi-internet-speaker-main-drivers

xiaomi-internet-speaker-subwoofers

xiaomi-internet-speaker-vented-bass-technology

xiaomi-internet-speaker-10

xiaomi-internet-speaker-9

xiaomi-internet-speaker-11

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu