Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Canlı Paris Mağaza Açılışı

Avrupa’ya “yeni bir tarz” getireceğine söz veren Xiaomi, Fransa pazarına girmeye hazır. Çin markası ilk Mi Store’unu 22 Mayıs’ta Paris’te açacak, ancak önümüzdeki aylarda diğer Fransız şehirlerinde daha fazla takip mağaza gelmesi bekleniyor. İki gün sonrada, Xiaomi İtalyan pazarına girecek.
Birkaç hafta önce, Xiaomi’nin Fransa’daki ilk perakende mağazası hakkındaki haberler patlak verdi. Ancak, konuşmak için pek fazla ayrıntı yoktu. Şimdi, hemen hemen her şey ortaya çıktı ve önümüzdeki Salı günü Paris’te, Çinli markanın hayranları, programlarını Fransa’daki ilk Xiaomi Mi Store’un açılış etkinliğine bir ziyarete uyacak şekilde ayarlamak isteyebilir.
Mağaza Adresi: 39 Boulevard de Sébastopol, 75001 Paris
İki gün sonra, 24 Mayıs’ta Xiaomi, İtalya’ya girecek ve Milano’daki ilk yerel Mi Store’u açacak. Fransa’ya dönersek, Xiaomi’nin büyük olasılıkla bu sene başka şehirlerde daha fazla perakende satış noktası açmayı planladığını da eklemeliyiz. Avrupa’lı kullanıcılar Xiaomi’nin “Çin Elması” ve “Çinli Sony” olarak adlandırılan bazı ürünlerini kullanmaktan gerçekten memnun.
Kim bilir belki planlar içerisinde Türkiye’de vardır. Bu sene içinde ülkemizde ilk Xiaomi mağazası açılabilir!
22 Mayıs’ta ki açılışı canlı olarak sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu