Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Araç Oto Kokusu Satışta

Xiaomi , eskiden Mijia olarak bilinen, yeni adı Youpin platformu altında ürünleri çıkarmaya devam ediyor. Youpin platformunun altındaki tüm ürünler, Xiaomi ekosisteminin parçası olan üçüncü taraf şirketler tarafından üretilmektedir. Çinli şirket web sitesinde yeni bir ürün lanse etti ve otomobil havalandırmasına monte edilen  araba hava spreyi.
Ürün, Xiaomi’nin Şanghay Shuo Mi Technology Co., Ltd. olarak bilinen eko-zincir şirketlerinden biri tarafından üretiliyor. Başlangıçta ağırlıklı olarak telefon kılıfları ve veri kabloları üretmekte. Araba havalandırması aromaterapi kokusunu bitki özünden alıyor ve bu da hamile kadınlar ve bebekler de dahil olmak üzere herkes tarafından kullanım için güvenli olduğu anlamına geliyor. Güvenli bir botanik özü ve katı aroma çubuklarının bir arada kullanılması ile koku oluşturuyor. Katkı maddeleri alkolsüz, doğal, güvenli ve sağlıklı. Kokunun yoğunluğunu bile kontrol edebilirsiniz.
İç aromaterapi çekirdeği ayrılabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç çeşit bulunmakta.Limon, portakal ve zeytin özü bulunmakta. Ürün şu anda 8 $ fiyatla ve Siyah ve Gümüş renklerde satılıyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu