Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi 10W hızlı şarj desteği ile yeni Mi Kablosuz Şarj Cihazı

Xiaomi, 10 dolarlık fiyatla universal hızlı şarj desteği ile yeni bir Mi Kablosuz Şarj Cihazını piyasaya sürdü. 3 Eylül’den itibaren önde gelen çevrimiçi mağaza ve Xiaomi mağazalarında satın alınabilir.

Mi Kablosuz Şarj Cihazı (Universal Fast Charge Edition), CNC ile işlenen kenarları ve dokuyu geliştirmek için yüksek parlaklıkta ikincil anot işlemiyle bir alüminyum alaşımlı kabuk ile geliştirilmiş. Üst panel sürtünmeyi artıran ve şok emilim özelliklerine sahip silikon malzemeden yapılmış.

Kablosuz şarj cihazında, cihazın şarj durumunun normal olup olmadığını gösteren bir LED göstergesi bulunmakta. Şirket, kablosuz şarj cihazının 4mm’ye kadar sabit bir algılama mesafesine sahip olduğunu ve metal olmayan cep telefonu kılıfının kablosuz şarjı etkilemeyeceğini söylüyor.

Söylendiği gibi, yeni piyasaya sürülen Mi Kablosuz Şarj Cihazı, daha önce şirket tarafından çıkarılandan farklı. Yeni sürüm, Qi Kablosuz Şarj standardı ile evrensel hızlı şarj desteği ile geliyor.

Telefonun kablosuz şarj özelliklerine bağlı olarak, kablosuz şarj cihazı 7.5W / 10W hızlı şarjı destekler. Mi MIX 2S , iPhone X, iPhone 8 ve 8 Plus gibi 7.5W çekilebilecek cihazları destekler, ve Samsung Galaxy Note 9 Qi Kablosuz şarjda 10W şarj edilebilir. Ayrıca verimlilik için 5W kablosuz şarjı da destekliyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu