Android HaberTelefonXiaomi

Mi8 Ne Zaman Gelecek

Xiaomi’nin en son amiral gemisi Mi 8, ilk kez 5 Haziran’da satışa çıktı ve beklendiği gibi, cihaz birkaç dakika içinde satıldı. Yeni Snapdragon 710 ile güçlendirilmiş varyantı olan Mi 8SE, yarın satışa çıkacak ve ucuz fiyatından dolayı cihaz muhtemelen Mi 8’den daha hızlı satılacak. Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, şirketin bu Haziran ayında hem Mi 8 hem de Mi 8SE’ye 1 milyon stok hazırlandığını açıkladı.
Elbette, bu 1 milyon adet birim, diğer pazarlarda henüz piyasaya sürülmediği için Çin pazarına hitap ediyor. Ancak, bu ünitelerin bir kısmının, Gearbest, Banggood ve diğerleri gibi popüler e-perakendeciler aracılığıyla Çin’in dışına satılması muhtemel.
Global pazara çıkışın gecikeceği tahmin ediliyor. Talepler gözönüne alındığında yüksek ihtimal öyle olacak gibi görünüyor.Sonuç olara Mİ8 almak için biraz daha bekleyeceğiz.
Bir hatırlatma olarak, Mi 8 bir Snapdragon 845 yonga seti ve ekran ve 19: 9 en boy oranı bir çentik ile 6.21 inç AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Cihaz ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörünün yanı sıra bir çift kamera bulunduruyor. Kapağın altında QC 4.0+ hızlı şarj protokolü için destekli dahili 3400mAh (tip) batarya buluyor ancak beraberinde gelen şarj cihazı standart bir 18W QC3.0 şarj cihazı. Cihaz ayrıca bir USB Tip-C arayüze sahip. Mi 8SE biraz farklıdır, bir Snapdragon 710 premium orta sınıf çipset yerleştirilmiş. 8SE ayrıca birkaç donanım varyasyonu ile birlikte gelecek ancak tasarım Mi 8’e benzer.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu