Android HaberTelefonXiaomi

Çevrimiçi mağazada listelenen Redmi Note 6 ve Redmi 6 Plus ekranları

Xiaomi ,Redmi Note 5’in halefi üzerinde çalışıyor . Telefonun bu yıl içinde duyurulması bekleniyor ve şimdiden piyasaya sürülen Redmi 6A , Redmi 6 ve Redmi 6 Pro’ya katılacak . Duyurunun öncesinde, telefonun ekran aksamının canlı bir fotoğrafı çevrimiçi sızdırıldı.

Görüntü kaynağı, çevrimiçi alışveriş sitesi AliExpress’teki bir mağaza. Yüklenen görüntüler, ekranın üst kısmında, Redmi 6 Pro ile aynı boyutta küçük bir çentik olduğunu gösteriyor. Çentiğin, sensör, kulaklık ve ön taraftaki kamera için üç çıkışı var.

Ürün açıklaması, ekranın 6.18 ”boyutunda olduğunu ve 1080 x 2246 çözünürlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Ekran ayrıca, Redmi serisinin uygun fiyatlı olması gerektiği için sürpriz olmayan LCD tiptir. Ancak, ekranın fiyatı, satıcı 60 dolar (gönderim bedeli hariç) fiyat etiketi ekleyince pek ucuz değildir. Ancak, devam eden bir promosyon, bunu 56,40 ABD doları karşılığında alabilmenizi sağlamaktadır.

Mağazada biraz araştırma yaparken, başka bir yayınlanmamış ekrana rastladık – Redmi 6 Plus. Evet, orada bir Redmi 6 Plus olacak ve onun ekranı da aynı satıcı tarafından da satılıyor.

Aşağıda ki resimde de görüleceği üzere ön kamera için çift çıış bulunmaktadır. Bu da bize ön de iki kamera olacağı ve büyük bir güncellemenin , yeniliğin geleceği konusunda ipucu vermektedir.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu