Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Yunanistan’da Mağaza Açıyor

Xiaomi, istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Şimdi, ülkeye ilk offline mağazasını açacak olan Yunanistan’a girdi. Çinli firma, InfoQuest Technologies adlı yerel bir firmayla birleşerek Atina’daki ilk Mi Home mağazasına başlıyor.

Şu anda şirket, iş arayan bir web sitesi Kariera.gr aracılığıyla yaklaşmakta olan mağaza için teknoloji danışmanları arıyor. Xiaomi’nin resmi distribütörü şu anda tam zamanlı bir satış elemanı veya satış temsilcisi, yarı zamanlı bir satış asistanı ve servis desteği arıyor. Xiaomi’nin yeni mağazasında çalışabilecek ideal adaylar, şirketin ürünlerini ve teknolojisini seven birisi olacak.

Yunanistan’daki yeni Xiaomi Mi Home mağazası akıllı telefonları satmakla kalmayacak aynı zamanda akıllı cihazlar, akıllı lambalar, pişirme aletleri, bisiklet vb. Gibi diğer Xiaomi cihazlarını satacak. Xiaomi’nin Yunanistan’a gelişi, Çinli firmanın yakında diğer Avrupa ülkelerinde işini genişleteceğini gösteriyor. Yunanistan’daki Mi Home mağazasının bu yılın Ekim ayında açılması bekleniyor.

 

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu