Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi spor araba tasarımlı AutoFull Oyun Koltuğunu Tanıttı

Son zamanlarda Çin resmen e-Sports’u bir meslek olarak tanıdı . Diğer mesleklerde olduğu gibi, rahatlık için gereken aksesuarlar da var. Oyun endüstrisi, rahat oyun klavyeleri, oyun faresi ve hatta oyun koltuğu için çalışmalarına devam ediyor. Xiaomi, 979 yuan (146 $) fiyat etiketi ile deri kaplama bir oyun koltuğu olan AutoFull oyun koltuğunu piyasaya sürdü.

Deri koltuk, spor arabaların koltuk tasarımlarından esinlenmiş. Spor araba ızgarası, uzun kenar eğimleri ve ergonomik tasarım konsepti ile oyuncular için rahat bir oturma pozisyonu sağlamayı amaçlıyor. Kafalık bile, koltuğun rahatını arttırmak için kayda değer kalınlıkta ve büyük boyutta bir bel yastığı ile tasarlanmıştır.


Koltuk kılıfı, uzun süre kullanıımlarda rahatsız etmeyen yüksek kaliteli dana derisinden yapılmış. Aynı dana derisi sırtında da kullanılmış. Koltuk, rahat ve yumuşak bir oturma hissi sağlayan 45D yüksek yoğunluklu pamukla doldurulmuş. Yüksek yoğunluklu pamuk ayrıca kalça basıncının bilimsel olarak dağılmasını sağlıyor. Koltuk minderi de uzun süre kullanıldığında çökme yapmıyor. Ayrıca, Autofull oyun koltuğu profesyonel bir 4D e-spor kol dayama ile birlikte geliyor. Koltuk arkalığı, ön ve arkadaki spor araba koltuğu ile aynı düzende ayarlanabilir. Yükseklik ayrıca yukarı ve aşağı hareket edebilir. Ve, koltukta yerde herhangi bir iz bırakmadan hareket etmeyi kolaylaştıran yumuşak PU sarılmış sessiz tekerler de bulunuyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu