Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Redmi K30 Pro’nun pop-up selfie kamera ile geleceğini onaylandı

Xiaomi’nin Redmi markası kısa süre önce Redmi K30 akıllı telefonunu çin pazarında piyasaya sürdü ve şimdi sıradaki cihaz Redmi K30 Pro olarak adlandırılan Pro varyantı. Sertifika alındıktan sonra, söz konusu cihaz şirketin yöneticileri tarafından da onaylandı.

En son geliştirmede, Xiaomi Çin Başkanı ve Redmi markasının Genel Müdürü Xiaomi Global Başkan Yardımcısı Lu Weibing de yaklaşmakta olan Redmi amiral gemisini doğruladı ve telefonun “güçlü performansına ve yapılandırmasına ek olarak titiz bir işçiliğe sahip olduğunu  söyledi.

Lu Wei Chan ayrıca Weibo’da kullanıcılara Redmi K30 Pro akıllı telefon için ne tür ön kamera mekanizması istediklerini soran bir anket düzenledi ve bunların çoğu pop-up selfie kamera seçeneğini seçti.

İlginç bir şekilde, K30 Pro akıllı telefonun yeni sızan basın  renderları  , cihazın selefi Redmi K20 Pro’ya benzer bir açılır ön kamera mekanizması ile geleceğini gösteriyor .

Son zamanlarda, M2001J11E ve M2001J11C model numaralarına sahip iki Xiaomi akıllı telefon , Redmi K30 Pro modelleri olduğuna inanılan 3C sertifikasyon sürecinden geçti . Telefonun 4.700mAh batarya ile güç sağladığını ve 33W hızlı şarj teknolojisini desteklediğini söyledi.

Redmi K30 Pro’nun OLED tam ekran bir ekranla geleceği bildiriliyor.  Kamera bölümüne gelince, dört kameralı kurulum olması beklenen Sony IMX686 “Oreo” kamera modülü ile gelecek  .

Akıllı telefon ayrıca çift ​​mod SA ve NSA 5G desteğine sahip en son Qualcomm Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklendiğini ve LPDDR5 RAM olması beklenen 8GB RAM ile eşleştirildiğini gösteren Geekbench’te de göründü.

Akıllı telefonun gerekli sertifikaları alması ve şirketin yöneticileri tarafından onaylanması ve özelliklerinin ima edilmesi ile akıllı telefon önümüzdeki haftalarda resmen piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Önümüzdeki günlerde lansman tarihi hakkında daha fazla bilgi almayı umuyoruz.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu